Dlaczego nie bierzemy dotacji? – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Dlaczego nie bierzemy dotacji? – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 16.10.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W trzynastym odcinku zarząd wyjaśnia dlaczego jest przeciwny braniu dotacji (unijnych, 'covidowych' i innych).Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W trzynastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Grono to odpowiedziało na pytania słuchaczy i główne pytanie odcinka: dlaczego Grupa Kapitałowa IMMOBILE nie pobiera różnego rodzaju dotacji?

Tematy podejmowane w nagraniu:1:13 – odpowiedzi na pytania słuchaczy

5:58 – dlaczego jesteśmy przeciwni dotacjom?GK IMMOBILE w mediach w minionym tygodniu:

Wywiad Atrem dla PAPu: http://biznes.pap.pl/pl/news/pap/info/2991846,atrem-chce-poprawic-rentownosc--nie-wyklucza-odnotowania-zysku-na-koniec-2020-r--(wywiad)Portal Analiz - Analiza wyników półrocznych GKI: https://portalanaliz.pl/analiza/180/Grupa-Immobile---wyniki-I-p%C3%B3%C5%82rocza-2020Strefa Inwestorów - czy Atrem pójdzie śladami PJP Makrum: https://strefainwestorow.pl/fundamenty-i-spekulacja/20201013/fundamenty-i-spekulacja-fis-czy-atrem-pojdzie-sladami-pjp-makrumAtrem pojawił się też w podcaście Strefy: https://strefainwestorow.pl/21-rocznie-extra-podcast/21-rocznie-143-extra-podcast-jak-inwestowac-boombit-ten-square-gamesGazeta Giełdowa - Atrem wybrany przez Gaz System: https://gazetagieldowa.pl/spolki-gpw/atrem-wybrany-przez-gaz-system/Na dokładkę, drzewa i fundacja IMMO: https://bydgoszcz.wyborcza.pl/bydgoszcz/7,48722,26384841,konkurs-z-okazji-dnia-drzewa-do-wygrania-wymarzone-drzewko.html Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.