Wizyta w Skwierzynie, wygrany przetarg na tłocznie – podcast 02 Atrem S.A. - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wizyta w Skwierzynie, wygrany przetarg na tłocznie – podcast 02 Atrem S.A.
Data publikacji: 12.10.2020

Zgodnie z zapowiedziami zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE, zarządy jej spółek zależnych idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynają publikację własnych podcastów. Tym razem zarząd Atrem S.A. – prezes Andrzej Goławski oraz wiceprezes Przemysław Szmyt - zrealizowali nagranie podczas wizyty na inwestycji realizowanej przez spółkę w Skwierzynie.Oprócz szczegółów budowy w Skwierzynie, do opowiedzenia o której zaproszono nadzorujących kontrakt na budowę stacji energetycznej pracowników Atrem - Sławomira Olejniczaka i Grzegorza Jędraszczaka, zarząd opowiada o ostatnich wieściach ze spółki, m.in. sprzedaży zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Wizytę zrealizowano 8 października - w dniu ogłoszenia zwycięstwa w przetargu związanym z Baltic Pipe, w związku z czym informacje na ten temat zaktualizowane zostały przez zarząd w ostatniej części nagrania.

Tematy odcinka:

1:57 Odpowiedzi na pytania

7:26 Co nowego w Atremie? Sprzedaż ZCP

10:15 Inwestycja w Skwierzynie

23:58 Przetarg Baltic Pipe - wybór konsorcjum z udziałem Atremu

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji.