Premierowe podcasty zarządu Focus Hotels S.A. - o nas i o rynku - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Premierowe podcasty zarządu Focus Hotels S.A. - o nas i o rynku
Data publikacji: 07.10.2020

Zgodnie z zapowiedziami Grupy Kapitałowej IMMOBILE, jej spółki zależne idąc za jej dobrym przykładem, rozpoczynają publikację własnych podcastów. Dziś zapraszamy na premierowe podcasty Focus Hotels S.A., w których zarząd tej spółki opowiada o naszych hotelach i nowych inwestycjach (część I) oraz załamaniu na rynkach, wynikach hoteli w czasach pandemii, stanie wyjątkowym w Czechach i Słowacja, a także apelu Prezesa Grupy Arche (część II).Zarząd spółki Focus Hotels S.A. - Paweł Mirski, Łukasz Płoszyński oraz Dariusz Burel, zrealizowali dwuczęściowy podcast. W części pierwszej przedstawili zarządzane przez nich hotele, ich model działania oraz omówili nowe inwestycje: budowy w Szczecinie, Stargardzie, Warszawie i dwie w Bydgoszczy. W części drugiej zaś, omówili wyniki rynków na podstawie danych STR, a następnie przeszli do dyskusji aktualnych informacji z branży hotelarskiej: wprowadzenia stanu wyjątkowego w Czechach i na Słowacji w kontekście zagrożenia ze strony koronawirusa dla polskich rynków, apelu Prezesa Grupy Arche, Władysława Grochowskiego o pomoc oraz rzeczywistej sytuacji związanej z tarczami pomocowymi dla hoteli.

Tematy omawiane w części pierwszej:2:02 historia spółki Focus Hotels i poszczególnych obiektów hotelowych

8:21 segmenty, marki i formuła działania Focus Hotels

13:27 inwestycje, remonty i nowe otwarcia

22:50 jak wygląda obecnie nasz proces akwizycyjny?
Tematy omawiane w części drugiej:0:14 wyniki rynków na podstawie STR oraz wpływ bonów turystycznych na rynek

30:45 wprowadzenie stanu wyjątkowego, a rynek, apel Prezesa Grupy ArcheWięcej na temat spółki: https://www.focushotels.pl/

Publikacja podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Inicjatywę tę zapoczątkował zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE, publikując cotygodniowe omówienie bieżącej sytuacji. Zachęcamy do subskrybowania profilu GK IMMOBILE na Youtube, gdzie znaleźć można wszystkie podcasty oraz filmiki z realizowanych inwestycji, a także hoteli Grupy.