Perfumiarnia, sprzedaż działu IT, omówienie wyników półrocznych – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Perfumiarnia, sprzedaż działu IT, omówienie wyników półrocznych – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 02.10.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W jedenastym odcinku poruszono takie tematy jak Perfumiarnia, sprzedaż działu IT czy omówienie wyników półrocznych spółki.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W jedenastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Grono to odpowiedziało na pytania słuchaczy i odniosło się do kolejnych wieści związanych z udziałem w inwestycji Perfumiarnia przez Projprzem Budownictwo, sprzedaży działu IT spółki Atrem oraz świeżo opublikowanych wyników za I półrocze 2020 r. GK IMMOBILE.

Tematy podejmowane w nagraniu:0:54 – odpowiedzi na pytania słuchaczy

9:24 – Perfumiarnia

10:49 – sprzedaż działu IT

15:07 – omówienie wyników 1H2020Bohaterzy odcinka:Projprzem Budownictwo: http://www.projprzembudownictwo.pl/

Atrem: http://www.atrem.pl

Sprawozdanie 1H2020: http://www.immobile.com.pl/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2020/okresowe-13

Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.