Rafał Jerzy w ogniu pytań – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rafał Jerzy w ogniu pytań – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 25.09.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dziesiątym odcinku o swojej historii biznesowej opowiada prezes zarządu Rafał Jerzy.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W dziesiątym odcinku zarząd spółki skupił się na swoim liderze - Rafale Jerzym, który opowiedział swoją historię biznesową. Wśród poruszonych tematów pojawiły się takie kwestie jak pierwszy milion, przejęcie Makrum, historia powstania GK IMMOBILE, kariera sportowa i inne.

Tematy podejmowane w nagraniu:

0:50 – odpowiedzi na pytania słuchaczy

3:19 – Rafał Jerzy w ogniu pytań

28:51 – podcasty spółek zależnychBohaterzy odcinka:

Rafał Jerzy - Prezes Zarządu spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. (dawniej: MAKRUM S.A.) od września 2007 r. Absolwent Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy – magister inżynier rolnictwa z ukończonym programem szkoleniowo-konsultingowym dla praktyków biznesu Management 2000 organizowany przez Canadian International Management Institute oraz Harvard Business School Publishing. Założyciel, Prezes Zarządu oraz przez wiele lat współwłaściciel firmy IMMOBILE Sp. z o.o. w Bydgoszczy posiadającej nieruchomości, głównie hotelowe. Działała w nich sieć własnych hoteli pod marką FOCUS. W roku 2014 IMMOBILE Sp. z o.o. została przejęta przez spółkę Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. (dawniej: MAKRUM S.A.). Jest również przedsiębiorcą i inwestorem ze znaczącym doświadczeniem w przemyśle tekstylnym i odzieżowym oraz w obrocie i wynajmie nieruchomości. Od 1991 roku założył i zarządzał kilkoma spółkami z przemysłu tekstylnego, w tym spółką PBH S.A., będącą właścicielem sieci sklepów odzieżowych pod marką "Quiosque". Od ponad 20 lat współpracuje ze spółkami z rynku nieruchomości, przeprowadził również kilka inwestycji w zakresie nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych. Ponadto pełni funkcję Prezesa Zarządu spółek MAKRUM DEVELOPMENT Sp. z o.o. W latach 2001-2006 był jedynym akcjonariuszem spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. (dawniej: MAKRUM S.A.), aktualnie posiada większościowy pakiet akcji.Podcast zarządu PJP Makrum: https://youtu.be/1jo4MkFTYbUPoprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.