Dowiedz się co nowego w Grupie Kapitałowej IMMOBILE podczas konferencji Wallstreet - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Dowiedz się co nowego w Grupie Kapitałowej IMMOBILE podczas konferencji Wallstreet
Data publikacji: 26.05.2017

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych oraz Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. zapraszają na dwudziestą pierwszą konferencję WallStreet – największe spotkanie uczestników rynku kapitałowego w Polsce. Konferencja odbędzie się w dniach 2-4 czerwca 2017 r., w hotelu Gołębiewski w Karpaczu, a nasza spółka przedstawi podczas jej trwania historycznie ważne wydarzenia jakie przyczyniły się do rozwoju Grupy w roku ubiegłym oraz perspektywy na przyszłe lata .

Organizatorem XXI Konferencji Wallstreet jest Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, a patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Komisja Nadzoru Finansowego oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego. Partnerem tegorocznej edycji Wallstreet, kolejny raz z rzędu, została Grupa Kapitałowa IMMOBILE. Jesteśmy dumni ze współpracy przy tak prestiżowym wydarzeniu, które corocznie zbiera w jednym miejscu ponad tysiąc uczestników rynku kapitałowego, pozwalając im na edukację oraz wzajemną wymianę doświadczeń.W pierwszym dniu imprezy Grupa Kapitałowa IMMOBILE weźmie udział w Targach Twoje Inwestycje. W niedzielę zaś, o godzinie 10:15, odbędzie się prezentacja naszej spółki w ramach inicjatywy Forum Akcjonariat, podczas której zgromadzeni goście wysłuchają prelekcji o działalności Grupy oraz zadadzą przedstawicielom spółki pytania na temat jej funkcjonowania. W tegorocznej prezentacji, spółka skupi się na rozwoju Grupy jaki miał miejsce w roku ubiegłym, m.in. przez sukces w przejęciu innej spółki giełdowej Projprzem S.A. i rozwinięcie oferty sektora przemysłowego GK IMMOBILE, otwarcie nowego hotelu sieci Focus w Gdańsku czy nabycie i otwarcie w ramach sieci zabytkowej ikony lokalnego hotelarstwa, Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy. Przedstawimy efekty tych wydarzeń i perspektywy jakie niosą one w kolejnych latach funkcjonowania spółki.Przez cały czas trwania konferencji, dostępni będziemy również przy naszym stoisku. Zachęcamy do odwiedzin, podczas których oprócz możliwości poznania Grupy Kapitałowej IMMOBILE i rozmowy z Prezesem Zarządu Rafałem Jerzy, damy naszym gościom szansę na wygranie atrakcyjnych nagród!Dla odwiedzających Konferencją, zorganizowaliśmy bowiem atrakcyjny konkurs. Aby wziąć w nim udział i zdobyć szansę na wygranie iPada Apple lub jednego z dwóch voucherów uprawniających do spędzenia weekendu w dowolnie wybranym hotelu sieci Focus, wystarczy wymyślić hasło zachęcające do inwestowania w akcje Grupy Kapitałowej IMMOBILE i zostawić nam swoją wizytówkę.Uczestnictwo w Wallstreet, najważniejszym wydarzeniu w kalendarzu uczestników rynku kapitałowego w Polsce, stało się dla Grupy Kapitałowej IMMOBILE coroczną tradycją. Tak prezentowaliśmy się podczas zeszłorocznej, jubileuszowej edycji Konferencji WallStreet:Mamy nadzieję na równie duże zainteresowanie stoiskiem Grupy Kapitałowej IMMOBILE w tym roku i przeprowadzenie wielu konstruktywnych dyskusji na temat spółki oraz rynku kapitałowego.Zapraszamy!Więcej o Konferencji Wallstreet: http://www.sii.org.pl/11186/edukacja-i-analizy/wallstreet/konferencja-wallstreet-21.html