Kruszarka, granulator i parkingi MODULO na Targach Autostrada/Europarking - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kruszarka, granulator i parkingi MODULO na Targach Autostrada/Europarking
Data publikacji: 17.05.2017

W dniach 9-11 maja, produkty sektora przemysłowego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, zaprezentowane zostały podczas kieleckich Targów Autostrada-Polska oraz Targów Europarking. Było to już kolejna ich obecność podczas tych wydarzeń i powtórzenie ubiegłorocznego sukcesu prezentacji tych spółek.W dniach 9-11 maja dwie spółki Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A pokazały swoje innowacyjne produkty na targach AUTOSTRADA i EUROPARKING w Kielcach. MAKRUM zaprezentowało granulator destruktu asfaltowego, znajdujący wielu odbiorców w branży budownictwa drogowego. Drugim produktem była kruszarka z nowej serii HJ, która została zaprezentowana przedpremierowo właśnie na tych targach. Prezentowana kruszarka reprezentuje nową serię tych produktów, która narodziła się z idei innowacyjnego podejścia do konstruowania maszyn, popartego wieloletnim doświadczeniem spółki. Podążając za obecnymi trendami w branży, linia HJ zapewnia łatwość obsługi maszyny oraz kompaktową budowę, łącząc to z wykonaniem opartym o konstrukcje sprawdzone w wieloletnim użytkowaniu i wykazujące się niespotykaną trwałością.

W przeddzień rozpoczęcia Targów, prezes spółki MAKRUM Project Management Piotr Szczeblewski, odebrał wyróżnienie na imprezie PRESS DAY, właśnie za kruszarkę z nowej serii HJ.MODULO Parking zaprezentowało zaś nowoczesne automatyczne systemy parkingowe, które z roku na rok zyskują nowych nabywców na polskim i zagranicznym rynku. Na stoisku goście Targów zobaczyć mogli m. in. system MODULO Scissor, którego obecność zawsze staje się jedną z większych atrakcji wydarzeń na których się pojawia. Goście targów od specjalistów spółki dowiedzieli się jakie są główne zalety automatycznych systemów parkingowych oraz jakim grupom klientów polecane są poszczególne modele. Duże zainteresowanie budziły takie produkty z gamy MODULO jak np.: MODULO Single Platforms oraz MODULO Multi 25.Jak relacjonuje portal Dźwignice.info:"Wśród wystawców na salonie Europarking stawili się dostawcy techniki parkingowej z kraju i zagranicy. Największym zainteresowaniem cieszyło się stoisko firmy MODULO PARKING z Bydgoszczy, która prezentowała nagrodzony złotym medalem targów Europarking 2016, innowacyjny system parkingowy Scissor"

Tego typu targi to dla obu spółek doskonała szansa na promocję oferowanych produktów, trafienie w istotne grupy docelowe ich odbiorców, jak również na edukację i wymianę opinii ze specjalistami branży. Przez trzy dni targowe ekspozycja MODULO Parking oraz Makrum wzbudzała spore zainteresowanie – zarówno wśród zwiedzających jak i wystawców. W trakcie targów nasi przedstawiciele odbyli wiele ciekawych spotkań, które w niedalekiej przyszłości zaowocować powinny współpracą z nowymi podmiotami i nowymi kontraktami.