Dwa prestiżowe medale Targów Autostrada dla produktów MAKRUM! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Dwa prestiżowe medale Targów Autostrada dla produktów MAKRUM!
Data publikacji: 13.05.2016

W dniach 31V - 2VI, MAKRUM Project Management zaprezentuje swoje dwa nowe flagowe produkty na Międzynarodowych Targach Budownictwa Drogowego Autostrada 2016. Jak co roku, przed tym wielkim świętem budownictwa drogowego, wybrano najlepsze produkty zgłoszone do konkursu targowego. MAKRUM zostało laureatem dwóch spośród 5 prestiżowych medali przyznanych w jego ramach.

XXII edycja Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach, to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Oferuje ono wszystko to, co potrzebne jest do budowy i utrzymania sieci drogowej; od sprzętu i materiałów do budowy dróg, mostów, wiaduktów, tuneli, stacji benzynowych aż po oznakowanie i infrastrukturę związaną z drogownictwem i użytkowaniem autostrad.Podczas wydarzenia spółka MAKRUM promować będzie swoje dwa nowe flagowe produkty: rewolucyjne automatyczne systemy parkingowe serii MODULO oraz granulator destruktu asfaltowego. Dla tego drugiego produktu, pokaz w Kielcach będzie jego premierą.

Corocznie, kilka tygodni przed Targami, organizowany jest konkurs mający wyłonić najlepsze i najbardziej innowacyjne produkty spośród zgłoszonych do prezentacji. Komisja konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Wiesława Trąmpczyńskiego z Politechniki Świętokrzyska, w skład której weszli: prof. ndzw. dr hab. inż. Marek Iwański (Politechnika Świętokrzyska), prof. dr hab. inż. Jan Szlagowski (Politechnika Warszawska), mgr inż. Tomasz Kula (Instytut Badawczy Dróg i Mostów) oraz mgr inż. Marek Gajewski (Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego), po zapoznaniu się ze zgłoszonymi produktami i przedłożoną dokumentacją techniczną, przyznała łącznie 4 wyróżnienia i 5 Medali Targów Kielce. Wręczenie nagród odbędzie się w czasie uroczystej gali pierwszego dnia targów.Bardzo miło jest nam poinformować, że produkty firmy MAKRUM zostały laureatem aż dwóch spośród 5 medali! Zarówno systemy parkingowe MODULO, jak i granulator destruktu asfaltowego, zdobyły uznanie kapituły konkursowej, otrzymując tak prestiżowe wyróżnienie. Pozwala nam to przewidywać, że prezentacja naszej spółki spotka się podczas wydarzenia z bardzo dużym zainteresowaniem jego gości.Medal Targów Kielce to specjalna nagroda, która od lat wręczana jest podczas targów drogownictwa. Jest ona dowodem zaufania i potwierdzeniem wysokiej jakości usług i produktów. Zarówno w opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, Medal jest jednym z cenniejszych na polskim rynku narzędziem marketingowym.(źródło: Targi Kielce)