EKOzakupy.pl - nowa lokalizacja w Bydgoszczy - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

EKOzakupy.pl - nowa lokalizacja w Bydgoszczy
Data publikacji: 20.05.2016

Po udanym I kwartale 2016 roku szykują się kolejne zmiany w sieci EKOzakupy.pl! Już od dziś klienci sieci będą mogli robić zakupy w nowym sklepie zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach.Sklep znajduje się w nowo wybudowanym Parku Handlowym Balaton przy ul. Skłodowskiej-Curie 33. Z uwagi na jego atuty i wygodę naszych klientów, przeniesiony tu został z pobliskiej lecz mniej dogodnej lokalizacji przy ul. Bałtyckiej 64a.W tym tygodniu zakończyliśmy prace adaptacyjne lokalu o powierzchni sprzedażowej 83 m kw. Tak jak wszystkie sklepy sieci, urządzony został on z dużą starannością; tak aby zakupy w naszych sklepach były łatwe i wygodne. Nowo otwarty sklep oferował będzie ponad 3 000 artykułów, w większości certyfikowanych, pochodzących z różnych stron świata. Nie zabraknie również lokalnych produktów ekologicznych, w tym warzyw, owoców, pieczywa, mięsa i nabiału.

Park Handlowy Balaton mieści się w samym centrum Osiedla Bartodzieje w Bydgoszczy. Dwupoziomowy budynek, skupiał będzie funkcje handlowo-usługowe, oferując produkty i usługi codziennego użytku w popularnej w ostatnim czasie formie convenience-centres. To niewielkie centra codziennych i wygodnych zakupów, które z założenia umożliwić mają klientowi zrobienie kompleksowych zakupów, bez konieczności odwiedzanie wielkopowierzchniowych centrów handlowych. Umiejscowienie w pasażu znanych, ale niekonkurencyjnych sklepów i usługodawców to niewątpliwa zaleta naszego nowego sklepu, która nie tylko ucieszy naszych stałych klientów, ale pozwoli zainteresować naszą ofertą nowych. Dodatkowe atuty tego punktu to dogodny układ komunikacyjny z dużą ilością miejsc parkingowych oraz odrębnym wejściem do lokali bezpośrednio z parkingu. Tak Park Handlowy Balaton prezentował się na wizualizacjach (źródło: http://lokalnabiznes.pl/galerie/28/park-handlowy-balaton):

Z okazji otwarcia, sklep EKOzakupu.pl przygotował dla swoich klientów wiele niespodzianek; m.in degustacje, darmowe konsultacje oraz konkursy z nagrodami. Zapraszamy do odwiedzin i śledzenia rozwoju sieci - już niebawem wychodzimy z naszą ofertą poza Bydgoszcz!