Edytowalne dane finansowe PROJPRZEM MAKRUM i Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Edytowalne dane finansowe PROJPRZEM MAKRUM i Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 30.04.2019

Prezentujemy dane opublikowane w sprawozdaniach finansowych za rok 2018 spółek PROJPRZEM MAKRUM S.A. i Grupa Kapitałowa IMMOBILE w skróconej, edytowalnej formie pliku xlsx. Pogrupowane w interwałach rocznych i kwartalnych podstawowe dane liczbowe to punkt wyjścia dla tworzenia indywidualnych analiz i porównań spółki. 

Arkusz kalkulacyjny z danymi finansowymi spółki, jest w giełdowym żargonie nazywany 'spreadsheetem' i coraz częściej wymieniany jest przez inwestorów jako pożyteczne narzędzie, dzięki któremu mają oni ułatwiony dostęp do analizy spółki - nie musząc kopiować danych z dokumentów sprawozdania, co jest często utrudnione przez format takich plików, mają swobodny dostęp do arkusza kalkulacyjnego, na który można nanosić, dowolnie kopiować i porównywać dane.Pobierz arkusz z wybranymi danymi finansowymi i operacyjnymi spółki PROJPRZEM MAKRUM:

[button link="http://www.projprzem.com/page/70389901/edytor/file/spread-sheet-pjp-mkm-2018.xlsx" newwindow="yes"] Spreadsheet PROJPRZEM MAKRUM S.A. za rok 2018[/button]Pobierz arkusz z wybranymi danymi finansowymi i operacyjnymi spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE:

[button link="http://www.immobile.com.pl/page/70389901/edytor/file/spread-2018.xlsx" color="red" newwindow="yes"] Spreadsheet GK IMMOBILE S.A. za rok 2018[/button]