Relacja z webinaru wynikowego Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. [nagranie i prezentacja] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Relacja z webinaru wynikowego Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. [nagranie i prezentacja]
Data publikacji: 24.04.2019

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. przy okazji publikacji sprawozdania finansowego za 2018 rok, postanowiło wyjść naprzeciw oczekiwaniom inwestorów indywidualnych i innych uczestników rynku kapitałowego, organizując webinar wynikowy. Prezentujemy nagranie webinaru oraz prezentację omawianą podczas wydarzenia.

Webinar po publikacji wyników Grupy Kapitałowej IMMOBILE poprowadził Prezes Zarządu, Rafał Jerzy. W spotkaniu udział wzięło prawie 60 unikalnych widzów. Większość z nich pozostała przed ekranem od początku do końca wydarzenia. 89% uczestników oglądało nas z Polski, ale gościliśmy również użytkowników z Niemiec. Co szósty z uczestników uczestniczył w webinarze za pomocą urządzenia mobilnego, jednak większość oglądała nas za ekranem komputera.Zapraszamy do zapoznania się z omawianą podczas webinaru prezentacją:Nagranie całości wydarzenia - omówienia wyników oraz sesji pytań i odpowiedzi:

width="560" height="315" frameborder="0" allowfullscreen="allowfullscreen">Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. pokazuje, że innowacyjne relacje inwestorskie nie muszą być domeną wyłącznie największych spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Badania jakości relacji inwestorskich w Polsce i na świecie jednoznacznie wskazują, że inwestorzy chcą, aby spółki komunikowała się z nimi za pomocą różnorodnych narzędzi. Spółki o wysokiej jakości komunikacji doceniane są przez Inwestorów, którzy postrzegają je jako godne zaufania i rzetelne. Formy telekonferencji, relacji na żywo czy właśnie webinarów, często wskazywane są jako pożądany element komunikacji notowanych spółek, w związku z jego wygodą i bezpośredniością. Jednocześnie na rodzimym parkiecie ciągle mało podmiotów wybiera tego typu inicjatywy. Grupa IMMOBILE i jej spółki z pewnością powrócą w przyszłości do tej formy komunikacji z rynkiem.