Focus Hotels – wracamy silniejsi! – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Focus Hotels – wracamy silniejsi! – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 18.06.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym szóstym odcinku rozmawiamy o sieci Focus Hotels i rynku hotelowym.W 46 odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiamy o wielkim powrocie rynku hotelarskiego oraz hoteli Focus do funkcjonowania po przedłużających się, nielogicznych lockdownach. Ten gorszy dla całej branży okres, sieć Focus zostawiła za sobą z optymizmem, otwierając w maju i czerwcu dwa kolejne hotele, dzięki którym śmiało przekroczyła granicę 1000 pokojów w sieci. Ile obiektów i pokojów przybędzie w kolejnych miesiącach i dlaczego marka Focus chce przebić granicę 2 tysięcy znacznie szybciej niż pierwszy tysiąc? Dlaczego w tych niepewnych czasach warto zainwestować z siecią Focus? O tym w najnowszym odcinku!

Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym szóstym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Łukasz Płoszyński, wiceprezes zarządu należącej do Grupy spółki Focus Hotels S.A..Tematy odcinka:

0:00 Focus Hotels wraca silniejszy - jak sieć wygląda obecnie, a jak będzie niebawem

9:50 Jak wygląda branża i co się dzieje w hotelach?

19:40 Dlaczego w tych niepewnych czasach warto zainwestować z siecią Focus?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.