Wstrzymany Baltic Pipe, błagamy o pomoc!!! – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wstrzymany Baltic Pipe, błagamy o pomoc!!! – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 10.06.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wczterdziestym piątym odcinku rozmawiamy o Baltic Pipe, OZEW 45 odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiamy o przebiegu realizacji jednej z najbardziej medialnych inwestycji, w której biorą udział spółki Grupy - Atrem S.A. i Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. Mowa o gazociągu Batic Pipe i plotkach, newsach oraz ryzykach związanych z jego realizacją. W drugiej części odcinka tematem dyskusji są rozporządzenia lub ich brak, absurdy z nimi związane i pytanie: jak hotelarz ma ustalić ilu gości przyjąć, przy założeniu poufności informacji medycznej?Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W czterdziestym piątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki oraz Mikołaj Jerzy, a ich gościem specjalnym jest Andrzej Goławski, prezes zarządu należącej do Grupy spółki Atrem.

Tematy odcinka:

0:00 Baltic Pipe, OZE

16:52 Błagamy o pomoc

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.