Grupa Kapitałowa IMMOBILE przejmuje social media! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE przejmuje social media!
Data publikacji: 10.07.2023

Chociaż aktywność Grupy Kapitałowej IMMOBILE w świecie wirtualnym jest duża od dawna – spółka od przeszło dekady aktywnie prowadzi bloga z aktualnościami, od wielu lat jest aktywna na Facebooku i YouTube, a teraz… przejmuje także Instagram, Twitter oraz TikTok!
Nowy profil instagramowy @gk_immobile to miejsce, w którym skupia się świat całej Grupy i znaleźć można informacje ze wszystkich spółek i marek znajdujących się w jej portfolio. Tutaj informujemy o ważnych wydarzeniach, repostujemy z profili naszych podmiotów oraz dajemy się poznać naszym pracownikom. To pigułka informacji o całej Grupie, jednak wszystkich którzy chcą zobaczyć jeszcze więcej z życia naszych marek i spółek, zapraszamy także na powiązane instagramowe konta:
 - z segmentu modowego: Quiosque (@quiosque.pl), Laurella (@lauracocoreiss oraz @laurella), Błonie (@bloniewatches), Akardo (@akardopl) i Marasimsim (@marasimsim_official);
 
- z segmentu hoteli i restauracji: Focus Hotels (@focushotels.pl), Gdańska 14 (@restauracja.gdanska14), Czeski Port (@restauracja_ceskyport), LaRosa (@larosa_foodwinefreinds), Moffo (@moffo.warszawa);
 
- z segmentu deweloperskiego: CDI Konsultanci Budowlani (@cdi_deweloper);
 
- a nawet osób zarządzających: Sławomir Winiecki (@slawomir.winiecki), Rafał Jerzy (@rafal.m.jerzy).
 
Zachęcamy także do śledzenia nas na TikToku, gdzie oprócz oficjalnego profilu Grupy Kapitałowej IMMOBILE (@gkimmobile), znaleźć można takie marki jak Quiosque (@quiosque.pl), Laurella (@laurellagirls) czy LaRosa (@larosa_foodwinefriends).
Twitter z kolei, to nasze medium do komunikacji z bardziej biznesowej niż lifestyle’owej strony. Twittuje Atrem (@atrem_sa), PJP Makrum (@PJP_Makrum), Focus Hotels (@focus_hotels), Quiosque (@Quiosque_) oraz CDI Konsultanci Budowlani (@cdi_deweloper), zaś wszystko razem podsumowuje konto spółki-matki (@gk_immobile) oraz Mikołaja Jerzego (@mikolaj_jerzy).
 
Nie zapomnijmy także o platformie, na której aktywni jesteśmy najdłużej – Facebooku. Znajdziesz nas na profilach GK IMMOBILE, Atremu, PJP Makrum, Focus Hotels, CDI KB, Makrum, Modulo, Promlift, Promstahl, Quiosque, Laurelli, Błonia, Akardo, Marasimsim, restauracji Cesky Port, LaRosa, Gdańska 14, Moffo i wielu innych.
Zapraszamy także na nasz kanał YouTube, który istnieje od 2012 roku, zaś od roku 2020 jest miejscem, za pomocą którego prowadzimy regularną komunikację z rynkiem, klientami i akcjonariuszami, poprzez regularną publikację vodcastów na różne tematy: z życia naszych spółek, o branżach w których działamy, a także z komentarzem na bieżące tematy gospodarcze i społeczne.