Kursy akcji PJP Makrum, Atremu, GK IMMOBILE – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Kursy akcji PJP Makrum, Atremu, GK IMMOBILE – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 14.09.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W ósmym odcinku rozmawiamy o publikacji filmów z inwestycji Grupy przez naszych pracowników, podcaście spółki PJP Makrum i zmianach kursów akcji naszych spółek.Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W ósmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Grono to odpowiedziało na pytania słuchaczy i odniosło się do nowego sposobu prezentacji naszych inwestycji przez pracowników, pierwszego podcastu zarządu lidera sektora przemysłowego Grupy - PJP Makrum, nagranego po wynikach półrocznych oraz wpływu tych wyników na kurs akcji.

Tematy podejmowane w nagraniu:1:08 – odpowiedzi na pytania słuchaczy

9:05 – filmiki z inwestycji Grupy

12:14 - podcast PJP Makrum

13:14 – o kursach akcji PJP Makrum Atremu i GK IMMOBILEBohaterzy odcinka:Podcast 02 na temat dywidendy: https://blog.immobile.com.pl/cotygodniowy-podcast-grupy-kapitalowej-immobile-rynek-mieszkaniowy-struktura-grupy-oraz-dywidenda/Podcast zarządu PJP Makrum: https://youtu.be/1jo4MkFTYbUFilmy z inwestycji i fabryki: https://www.youtube.com/channel/UCmcV2iOk4C9nzox3jzGR_Og/Poprzednie odcinki: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.