Łukasz Jurys mówi JAK ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ... I DAWCĄ SZPIKU? [Rozmowy w K3] - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Łukasz Jurys mówi JAK ZOSTAĆ PROGRAMISTĄ... I DAWCĄ SZPIKU? [Rozmowy w K3]
Data publikacji: 19.05.2022

Bohaterem nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Łukasz Jurys, Solution Architect w Grupie Kapitałowej IMMOBILE. Opowiada o tym co kryje się pod tajemniczą nazwą jego stanowiska, jak ułatwia życie swoim współpracownikom i jak wyglądała jego droga do zostania programistą. Rozmawiamy także o trendach w IT, wirtualnej rzeczywistości oraz tym, jak doszło do tego, że nasz gość już w najbliższych tygodniach odda szpik swojemu bliźniakowi genetycznemu, i co miał z tym wspólnego... Behemoth.
👉Tematy odcinka: 
0:00 Kim jest Solution Architect? Jak zostać programistą? 
4:44 Innowacje IT w firmach 
8:29 Trendy w programowaniu, e-commerce. Czy dążymy do metawersum? 
12:58 Lego 
15:00 Jak zostać dawcą szpiku kostnego 

Rozmowy w K3 to kolejna miniseria video Grupy Kapitałowej IMMOBILE, w której przedstawiać będziemy osoby związane z naszą spółką. Jak rozpoczęła się ich przygoda z GKI, jakie najciekawsze projekty tu zrealizowali i czym pasjonują się 'po godzinach'? Na te pytania odpowiadają w rozmowie z Agnieszką Kucą, szefową działu marketingu i PR. 

Zachęcamy również do oglądania serii vodcastów, podsumowującej bieżącą sytuację Grupy i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia ekonomiczne w kraju i na świecie: https://www.youtube.com/playlist?list=PLUImoos7u9W5pKunD-FH23bmVhOmp5q30