Makieta prezentująca Osiedle Uniwersyteckie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Makieta prezentująca Osiedle Uniwersyteckie
Data publikacji: 08.04.2019

Prezentujemy makietę wzorcowego budynku Osiedla Uniwersyteckiego - jednego z piętnastu, które w najbliższych latach wybudowane zostaną w bydgoskim Fordonie przez CDI - spółkę deweloperską Grupy Kapitałowej IMMOBILE.Makieta Osiedla Uniwersyteckiego została po raz pierwszy zaprezentowana podczas tegorocznych wiosennych targów mieszkaniowych, które odbyły się w Bydgoszczy w ostatni weekend marca. Wiernie odwzorowuje założenia projektowe, jakie realizowane będą podczas budowy Osiedla, pozwalając swoim potencjalnym mieszkańcom na wizualizację gotowej inwestycji. Makieta, jak i całe stoisko CDI, prezentujące obie bieżące inwestycje dewelopera - również Platanowy Park, zostały bardzo ciepło odebrane przez gości targów mieszkaniowych, zdobywając nagrodę za najlepszą prezentację tej imprezy.

Na Osiedle Uniwersyteckie złoży się 15 budynków mieszkalnych o łącznej liczbie ok. 600 mieszkań. Na 5-hektarowej działce w Bydgoskim Fordonie obecnie powstaje pierwszy etap inwestycji czyli trzy 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne o łącznej liczbie 108 mieszkań i powierzchni PUM 4.431 m². Powstanie także 36 indywidualnych garaży wbudowanych w budynki oraz 72 zewnętrznych miejsc postojowych. Realizację inwestycji przewidziano w okresie od IV kwartału 2018 roku do IV kwartału 2019 roku.

W każdym z bloków zaplanowano przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, infrastruktura teletechniczna, przestronne windy, najtrafniej charakteryzują nową inwestycję CDI Konsultanci Budowlani. Chcąc zaspokoić potrzeby zarówno singli, młodych małżeństw, jak i większych rodzin, przygotowaliśmy zróżnicowane rozkłady mieszkań od 26,9m2 do 54,7m2. Te najpopularniejsze metraże mają możliwość łączenia i modyfikacji układu, pozwalając osiągnąć oczekiwaną funkcjonalność. W projekcie uwzględniliśmy także zagospodarowanie terenów zielonych, spełniających funkcje estetyczną i rekreacyjną.