Nowy Ład a ceny nieruchomości 2022 - co nas czeka? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Nowy Ład a ceny nieruchomości 2022 - co nas czeka?
Data publikacji: 25.10.2021

Zapraszamy do śledzenia  vodcastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 62. odcinku rozmawiamy o wszystkim co w nowym Polskim Ładzie dotyczyć ma nieruchomości.

W najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE, rozmówcy naświetlają zagadnienia, które w kwestii posiadania, zakupu i najmu wprowadzić ma nowy Polski Ład. Jakie będą potencjalne skutki zmian prawa w kontekście nieruchomości, a w szczególności rynku mieszkaniowego w Polsce? O tym jak wpłyną one na statystycznego Polaka, a jak chociażby na Grupę Kapitałową IMMOBILE, spółkę która posiada bogaty portfel nieruchomości oraz prowadzi działalność deweloperską, w sześćdziesiątym drugim odcinku opowiedzą Piotr Fortuna, Piotr Kulessa oraz Mikołaj Jerzy.
 
👉 Tematy odcinka:0:00 – Wpływ Polskiego Ładu na GKI
5:00 – Nominalne i realne zmiany cen nieruchomości
10:22 – Wycena dochodowa, wartość odtworzeniowa budynku a przyszłe ceny
17:55 – Polski Ład a rynek nieruchomości
37:51 – Domy do 70 mkw.
 
Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. 
 
Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/ Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. 

Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.