Omówienie wyników GKI za I półrocze 2021 r. – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników GKI za I półrocze 2021 r. – cotygodniowy vodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 01.10.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W 59. odcinku omawiamy wyniki Grupy za I półroczne 2021 roku i odpowiadamy na pytania widzów na temat naszej spółki.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W pięćdziesiątym dziewiątym odcinku Mikołaj Jerzy zaprosił cały zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. – prezesa Rafała Jerzego, wiceprezesa Sławomira Winieckiego oraz członka zarządu i CFO Piotra Fortunę. Podczas rozmowy opowiedziano jak Grupa i jej spółki radziły sobie w poszczególnych segmentach działalności w I połowie 2021 roku, omawiając świeżo opublikowane sprawozdanie finansowe za ten okres oraz odpowiadając na pytania nadesłane przez widzów.

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami sprawozdania 1H2021 GK IMMOBILE: https://www.immobile.com.pl/pl/relacje-inwestorskie/raporty/2021/okresowe-14Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.