Omówienie wyników za 2020 rok – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Omówienie wyników za 2020 rok – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 01.05.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym dziewiątym odcinku rozmawiamy o świeżo opublikowanych wynikach rocznych spółki za rok 2020.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym dziewiątym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem zarząd zajął się omówieniem świeżo opublikowanego sprawozdania finansowego Grupy za miniony rok. Dlaczego mimo rekordowych przychodów większości segmentów operacyjnych, nie osiągnęliśmy także najwyższych zysków? Jaką rolę w budowaniu wyników za 2020 rok miał rząd i jakie roszczenia powinniśmy z tego tytułu wysuwać? O tym dowiedzieć się można w dzisiejszym vodcaście.

Tematy odcinka:

0:00 Omówienie wyników

13:55 Z jakim roszczeniem i do kogo powinniśmy wystąpić?NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.