Quiosque w strukturach GK IMMOBILE – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Quiosque w strukturach GK IMMOBILE – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 23.04.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym ósmym odcinku rozmawiamy o oficjalnie zakończonym już procesie przejścia marki odzieżowej Quiosque w struktury Grupy Immobile, jego możliwym wpływie na pracowników oraz tym jak wyglądać będzie rynek 'po-covidowy'.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym ósmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się wiceprezes Sławomir Winiecki, Mikołaj Jerzy oraz goszcząca przed naszą kamerą po raz kolejny, Agnieszka Krzywańska, prezes zarządu PBH S.A., spółki do której należy marka odzieżowa Quiosque. Grono to rozmawia o miejscu Quiosque w strukturach Grupy Kapitałowej IMMOBILE, o tym jak jego przejęcie może wpłynąć na pracowników, w świetle tego jak miało to miejsce w przypadku naszych poprzednich przejęć oraz o tym jaka przyszłość czeka rynek odzieżowy i handlu detalicznego po pandemii.Tematy odcinka:

0:00 Wstęp

2:11 Quiosque w strukturach GK IMMOBILE, pracownicy

7:55 Jak przejęcie może wpłynąć na pracowników - studium przypadku wcześniejszych przejęć


22:31 Jak będzie wyglądał rynek po covid?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.