Recepta na ciężkie czasy - rozmowa z Łukaszem Płoszyńskim, wiceprezesem sieci Focus Hotels – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Recepta na ciężkie czasy - rozmowa z Łukaszem Płoszyńskim, wiceprezesem sieci Focus Hotels – cotygodniowy videocast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 16.04.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. Wtrzydziestym siódmym odcinku rozmawiamy z wiceprezesem sieci Focus Hotels, która w tym roku otworzy najwięcej hoteli w swojej historii. Omówiony zostanie także specyficzna sytuacja w jakiej znajduje się branża hotelarska oraz jej przyszłość.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W trzydziestym siódmym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, Mikołaj Jerzy oraz gość specjalny - Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu spółki Focus Hotels S.A. W rozmowie szeroko zaprezentowano wydarzenia minionych kilkunastu miesięcy z punktu widzenia hotelarza. Opowiedziano także o ekspansji sieci Focus - wbrew panującej sytuacji najbliższy czas będzie dla sieci rekordowy pod względem ilości nowych otwarć hoteli. Jak, stawiając na ciągły rozwój, widzimy przyszłość branży? O tym opowiadamy w najnowszym odcinku.Tematy odcinka:

0:00 Wstęp

4:08 Specyficzny rok

17:35 Najwięcej nowych hoteli w historii sieci

22:02 Przyszłość

31:16 ZakończenieNIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.