Osiedle Uniwersyteckie - pierwszy dziennik budowy - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Osiedle Uniwersyteckie - pierwszy dziennik budowy
Data publikacji: 30.10.2018

Zapraszamy na pierwszy dziennik budowy najnowszej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Osiedla Uniwersyteckiego. Obecnie trwają prace przy fundamentach pierwszych trzech budynków inwestycji, tworzących etap pierwszy osiedla.

Na 5-hektarowej działce w Bydgoskim Fordonie powstają trzy 4-kondygnacyjne budynki mieszkalne o łącznej liczbie 108 mieszkań i powierzchni PUM 4.431 m². W ramach tego etapu powstanie także 36 indywidualnych garaży wbudowanych w budynki oraz 72 zewnętrznych miejsc postojowych. Realizację inwestycji przewidziano w okresie od IV kwartału 2018 roku do IV kwartału 2019 roku.

Na całe Osiedle Uniwersyteckie złoży się 15 budynków mieszkalnych o łącznej liczbie ok. 600 mieszkań. W każdym z bloków zaplanowano przestronne klatki schodowe oraz indywidualne garaże zlokalizowane w bryle budynku. Wysokiej jakości materiały budowlane i wykończeniowe, infrastruktura teletechniczna, przestronne windy, najtrafniej charakteryzują nową inwestycję CDI Konsultanci Budowlani.

Chcąc zaspokoić potrzeby zarówno singli, młodych małżeństw, jak i większych rodzin, przygotowaliśmy zróżnicowane rozkłady mieszkań od 26,9m2 do 54,7m2. Te najpopularniejsze metraże mają możliwość łączenia i modyfikacji układu, pozwalając osiągnąć oczekiwaną funkcjonalność. W projekcie uwzględniliśmy także zagospodarowanie terenów zielonych, spełniających funkcje estetyczną i rekreacyjną.