Próbne zadymianie i wizyta studentów - zbliżająca się do finału budowa IMMOBILE K3 - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Próbne zadymianie i wizyta studentów - zbliżająca się do finału budowa IMMOBILE K3
Data publikacji: 25.10.2018

Trwają procedury związane z przekazaniem do użytku powierzchni biurowych w najnowocześniejszym biurowcu klasy A w Bydgoszczy - IMMOBILE K3. Już w listopadzie wprowadzą się tu pierwsi najemcy, a budynek ten wpisze się trwale w krajobraz bydgoskiej starówki, stając się sygnaturową inwestycją deweloperską Grupy Kapitałowej IMMOBILE.

W minionym tygodniu najważniejsze próby przeszły zabezpieczenia przeciwpożarowe budynku. Kłęby dymu w hali garażowej to wynik próbnego zadymiania, które przeprowadzono w obecności odpowiednich służb, aby sprawdzić prawidłowość działania systemów alarmowych i wentylacyjnych. IMMOBILE K3 przeszło ten test na piątkę, w związku z czym dalsze kontrole mogą zostać przeprowadzone.

Również w tym tygodniu budynek odwiedzili studenci architektury Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. W rolę przewodnika po budowie wcielił się kierownik projektu Maciej Daniel, który z młodymi adeptami architektury podzielił się wieloma ciekawostkami i faktami związanymi z przebiegiem budowy biurowca IMMOBILE K3. Studenci mogli dokładnie obejrzeć budynek i również podziwiać imponujące widoki na bydgoską starówkę, które rozpościerają się z wyższych pięter budynku. Prezentujemy krótką relację fotograficzną z tej wizyty: