Piąty rok obecności i wyróżnienie Grupy Kapitałowej IMMOBILE na WallStreet - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Piąty rok obecności i wyróżnienie Grupy Kapitałowej IMMOBILE na WallStreet
Data publikacji: 10.06.2019

W dniach 31 maja – 2 czerwca 2019 r. w Karpaczu odbyła się doroczna Konferencja WallStreet, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Na największym w Polsce spotkaniu rynku kapitałowego, po raz piąty z rzędu, nie zabrakło Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. Podczas swojej prezentacji podsumowaliśmy swój rozwój na przestrzeni lat w których spółka prezentowała swoją działalność na tej właśnie konferencji.

Spółkę zaprezentowali Prezes Zarządu Rafał Jerzy oraz Piotr Szczeblewski, Prezes lidera przemysłowego Grupy – PROJPRZEM MAKRUM S.A., podczas wystąpienia w ramach Forum Akcjonariat w drugim dniu konferencji. Opowiedzieli oni o transformacji Grupy na przestrzeni pięciu lat naszej obecności na WallStreet - od pierwszej wizyty w roku 2015, gdzie przedstawiliśmy się jako spółka zorientowana na akcjonariat indywidualny, upatrująca się przewag konkurencyjnych w dywersyfikacji. Podczas konferencji rok później poinformowaliśmy o rozpoczęciu akwizycji spółki PROJPRZEM i rozpoczęciem działalności w zakresie automatycznych systemów parkingowych. Rok później, Grupa Kapitałowa z wzmocnionym segmentem przemysłowym podzieliła się swoim pomysłem na restrukturyzacje PROJPRZEM-MAKRUM. W minionym roku zaś na WallStreet opowiedzieliśmy o przyjętej strategii rozwoju przez akwizycje i uporządkowaniu struktury Grupy. Podczas tegorocznego pobytu w Karpaczu, najczęściej odpowiadaliśmy na pytania dotyczące kolejnej przemysłowej akwizycji - spółki Atrem. Podczas prezentacji pokazaliśmy także jak z każdym rokiem rosła sieć hoteli Focus oraz jak rozwijaliśmy kolejne projekty deweloperskie w Grupie. Pochwaliliśmy się również tym jak na przestrzeni ostatnich lat rosło grono naszych akcjonariuszy i frekwencja podczas Walnych Zgromadzeń.

Prezentację spółki poprowadzili Prezes Zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE Rafał Jerzy oraz Prezes Zarządu PROJPRZEM MAKRUM, Piotr Szczeblewski. Po prezentacji odpowiedzieli oni na pytania widzów, a podczas całej konferencji, razem z pozostałymi przedstawicielami spółki odpowiadali na pytania inwestorów przy stoisku spółki. Na konferencji spotkali się również z gronem Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE, którym bardzo dziękujemy za wspieranie naszej obecności podczas WallStreet.

Transmisję video prezentacji znajdą Państwo już niebawem na naszym blogu.

Reprezentanci spółki wzięli także udział w wieczornej gali konferencji WallStreet, podczas której Prezes Rafał Jerzy odebrał wyróżnienie dla spółki za ciągłą i wysoką jakość komunikacji z inwestorami indywidualnymi. Bardzo dziękujemy za wyróżnienie i zauważenie naszej pracy!

Wszystkim inwestorom i gościom konferencji z którymi mieliśmy okazję porozmawiać, serdecznie dziękujemy za tę możliwość. Dziękujemy również wszystkim obecnym podczas prezentacji spółki. Mamy nadzieję na powtórne spotkanie Państwa na kolejnych eventach rynku kapitałowego oraz serdecznie zapraszamy na najbliższe Walne Zgromadzenia Akcjonariuszy Grupy Kapitałowej IMMOBILE.