Pierwszy hotel Focus klasy Premium - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Pierwszy hotel Focus klasy Premium
Data publikacji: 19.05.2014

Focus Premium Inowrocław to zupełnie nowy czterogwiazdkowy obiekt należący do polskiej sieci Focus Hotels.Znajduje się w uroczej lokalizacji Inowrocławia , które ma status uzdrowiska w samym sercu miasta przy ulicy Solankowej 17 w odległości 1,5 km od Dworca PKP i 1,1 km od Dworca PKS. W okolicy hotelu znajduje się popularny Park Solankowy oraz największa Tężnia Solankowa w Europie.

Posiada łącznie 34 komfortowych i nowocześnie urządzonych pokoi w tym: 3 pokoje 1-osobowe, 21 pokoi 2-osobowych z dwoma osobnymi łóżkami, 9 pokoi 2 –osobowych z jednym duży łożem małżeńskim i 1 apartament składający się z dwóch osobnych pomieszczeń. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, przestronną łazienkę, LCD TV, biurko do pracy, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz wodę mineralną. W hotelu znajduje się również Restauracja Saline z pięknym tarasem, Bar, sauna i siłownia. Do dyspozycji gości jest bezpłatny Internet WiFi na terenie całego obiektu, sala konferencyjna o powierzchni 100 m2, parking, kącik biznesowy oraz Gabinet kosmetyczny.

Dzieci i młodzież do lat 18-stu zakwaterowanych w pokoju z rodzicami lub opiekunami gościmy bezpłatnie. Naszym gościom oferujemy bogaty bufet śniadaniowy oraz kanapkę i kawę na podróż zupełnie bezpłatnie. Hotel Focus Premium Inowrocław to idealne miejsce zarówno dla gości biznesowych jak i turystów indywidualnych. Konferencje :

W hotelu posiadamy jedną przestronną salę konferencyjną „Saline” o całkowitej powierzchni 100 m2 mogąca pomieścić 100 osób w ustawieniu teatralnym.Sala wyposażona jest w najnowszej rozwiązania technologiczne: podwieszany ekran, TV LCD oraz flipchart i projektor multimedialny. Posiada również szybki, bezprzewodowy i przewodowy Internet oraz najnowsze rozwiązania dla prezentacji obrazów.Istnieje możliwość korzystania z mobilnego biura. Zapraszamy do organizacji konferencji, szkolenia, spotkania biznesowego lub bankietu. Nasz zespół zadba o odpowiednie rozwiązanie dla różnego rodzaju imprezy – od małego spotkania po większe konferencje.Oferujemy bogaty bufet śniadaniowy oraz kanapkę i kawa na wynos.Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy np. wesela, chrzciny, komunie, uroczystości rodzinne oraz wiele innych spotkań okolicznościowych.Serdecznie zapraszamy Hotel Focus Premium Inowrocław
ul. Solankowa 1788-100 InowrocławTel: +48 52 511 41 41Fax: +48 52 511 41 43e-mail: inowroclaw@focushotels.pl