Pierwszy rok sieci Ekozakupy.pl i otwarcie nowego sklepu - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Pierwszy rok sieci Ekozakupy.pl i otwarcie nowego sklepu
Data publikacji: 24.09.2015

Mija rok od powstania sieci sklepów ekologicznych Ekozakupy.pl. Był to rok bogaty w nowe doświadczenia i pierwsze sukcesy marki. Z tej okazji Ekozakupy.pl zaprosiły swoich klientów na festyn, który odbędył się 19 września w Bydgoszczy, w CH Faktoria mieszczącym się u zbiegu ulic Gdańskiej i Kamiennej. To tam Ekozakupy rozpoczynały swoją ekologiczną drogę, otwierając pierwszy sklep.Na naszych gości czekały liczne degustacje, prezentacje kosmetyków ekologicznych oraz możliwość bezpłatnych konsultacji dermatologicznych i dietetycznych. Swoje produkty na firmowych stoiskach zaprezentowali współpracujący z nami dostawcy ekologicznych produktów: Szczypta Świata (yerba , kawy), Fit Comfort (kosmetyki), Elko (mydła i sole), Proeco (pasty) oraz Celiko ( żywność bezglutenowa). Produkty do degustacji dostarczyły również firmy Bio Planet, Oleofarm, Fabijańscy, Premium Rosa, Murmiłło oraz Kaszubskie miody. Wszystkim zaangażowanym w organizację naszego urodzinowego festynu serdecznie dziękujemy!

 

Urodziny Ekozakupów.pl zbiegają się z innym bardzo ważnym wydarzeniem - otwarciem nowego sklepu sieci! O jego lokalizacji informowaliśmy już w sierpniu (zobacz notkę o otwarciu).Tak wyglądał pierwszy dzień w nowym sklepie na bydgoskich Kapuściskach:

- 23 września otwarty został nowy sklep przy ul. Ku Wiatrakom 42 (róg Ku Wiatrakom i Wojska Polskiego) w Bydgoszczy. Będzie więcej świeżych warzyw i owoców oraz pieczywa. Na życzenie klienta pokroimy świeże wędliny i sery w plastry. Mamy nadzieję, iż nieco zmieniona aranżacja sklepu i sposób ułożenia towaru zadowoli naszych klientów i sprawi, że zakupy w naszych sklepach będą jeszcze bardziej przyjemne i łatwe. W planach nadal mamy otwieranie punktów w innych miastach, analizujemy obecnie nowe lokalizacji. Wciąż uzupełniamy ofertę o pojawiające się na rynku ekologicznym nowości. Mamy bogata ofertę świeżych warzyw, owoców, wędlin, nabiału i pieczywa. Nieustannie wprowadzamy zamienniki żywności przemysłowej, tak aby klient nie musiał rezygnować z ulubionych artykułów tylko dlatego, że nie są Bio. - tak o nowym sklepie mówi Maciej Świerzyński, członek zarządu spółki Atilla sp. z o.o. , do której należy sieć Ekozakupy.pl. Atilla jest częścią Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.