Platanowy Park na wiosennych targach mieszkaniowych już w najbliższy weekend - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Platanowy Park na wiosennych targach mieszkaniowych już w najbliższy weekend
Data publikacji: 05.04.2018

Już w najbliższy weekend, 7 i 8 kwietnia, w bydgoskiej hali Łuczniczka odbędą się 19 targi mieszkaniowe SAWO - wiosenna edycja największego wydarzenia dla lokalnych deweloperów i osób poszukujących swojego wymarzonego 'M'.

Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych jak i z "drugiej ręki". Tradycyjnie z okazji tarów wystawcy przygotują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska.Spółka deweloperska CDI przedstawi ofertę dwóch etapów osiedla Platanowy Park. Etapu I - którego mieszkania oddane zostały do użytkowania pod koniec 2017 roku. Część została już przekazana nowym właścicielom, a część czeka na nowych nabywców. Prezentowany będzie także II etap tej inwestycji, którego budowa ruszy lada dzień, a mieszkania znajdują się już w sprzedaży."W gronie wystawców wystąpią deweloperzy i pośrednicy z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również oferty kredytów bankowych oraz oferty wyposażenia i urządzenia wnętrz. Ponadto w podjęciu decyzji i załatwienia formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej." - http://www.sawo.pl/19.-targi-mieszkaniowe-wiosna-2018.html

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -ciu hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łączy funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.

Zapraszamy do hali Łuczniczka w sobotę w godz. 10.00 - 17.00 oraz w niedzielę w godz. 10.00 - 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisem i cenami. Wszystkich którzy szukają swojego wymarzonego M i nie chcą czekać do Targów, już dziś zapraszamy do kontaktu bądź odwiedzenia biura sprzedaży CDI, mieszczącego się na terenie CH Faktoria u zbiegu ulic Gdańskiej i Kamiennej w Bydgoszczy.Listę wolnych mieszkań oraz więcej informacji dotyczących inwestycji znaleźć można na:

www.platanowypark.pl