Prezentacja inwestycji Platanowy Park na Targach Mieszkaniowych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Prezentacja inwestycji Platanowy Park na Targach Mieszkaniowych
Data publikacji: 24.03.2017

W miniony weekend wszystkie ścieżki lokalnych deweloperów oraz osób poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania, prowadziły w jedną stronę – na wiosenne targi mieszkaniowe SAWO, prezentujące ofertę bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe.

Sprzedaż zerowego etapu inwestycji, prezentowanego podczas poprzednich edycji Targów, została już z sukcesem zakończona. Podczas tej edycji targów zaś, spółka CDI promowała I etap inwestycji Platanowy Park. Gościom wydarzenia po raz kolejny zaprezentowana została także nowoczesna makieta osiedla, która swoją niecodzienną formą zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie klientów. Na tę okazję przygotowano również specjalną ofertę promocyjną na wybrane mieszkania w wyjątkowo korzystnych cenach, z których ochoczo skorzystali odwiedzający wydarzenie.

Nasze stoisko cieszyło się niespodziewanie dużym powodzeniem – w ciągu dwóch dni targów przeprowadziliśmy dziesiątki rozmów z odwiedzającymi, umówiliśmy się na kilkanaście wizyt na budowie, a nawet zarezerwowaliśmy kilka mieszkań dla naszych nowych klientów! Przygotowaliśmy też kilka atrakcji dla najmłodszych, którzy w czasie rozmowy rodziców ze specjalistami biura sprzedaży CDI, otrzymywali na naszym stoisku watę cukrową, balony, wiatraczki i inne wesołe gadżety.Dwa 5- i 6-kondygnacyjne budynki mieszkalne zlokalizowane przy ul. Leśnej 20 oraz Leśnej 22, to kolejna część realizacji największego nowego osiedla mieszkaniowego w Bydgoszczy – Platanowego Parku. Jest to kontynuacja oferty komfortowych mieszkań w wysokim standardzie, zlokalizowanych w zacisznym i bardzo dogodnym komunikacyjnie zakątku Osiedla Leśnego. Etap ten, oprócz 148 lokali mieszkalnych, oferuje lokale usługowe i handlowe w poziomie parteru oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym. Nowoczesna, lekka architektura budynków zaprojektowana została przez renomowaną poznańską pracownię CDF Architekci. Zróżnicowane rozkłady mieszkań od 25,8m2 do 138,3m2 pozwolą zaspokoić potrzeby zarówno singli, młodych małżeństw, jak i dużych rodzin wielopokoleniowych. Przestronne patio z placem zabaw i cały teren wolny od ruchu samochodów zagwarantują mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo.

Realizacja I etapu postępuję szybko i zgodnie z planem. Zostanie on oddany w IV kwartale bieżącego roku.