Przejęcia – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Przejęcia – cotygodniowy podcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 23.10.2020

Zapraszamy do śledzenia nowej inicjatywy Grupy Kapitałowej IMMOBILE – cotygodniowych podcastów podsumowujących bieżącą sytuację spółek Grupy IMMOBILE, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W czternastym odcinku zarząd porusza temat szeroko rozumianych przejęć.Przejęcia to temat dobrze znany naszej spółce. Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. nieustannie monitoruje dynamicznie zmieniającą się sytuację rynkową, szukając okazji inwestycyjnych i wykorzystując je gdy nadarzy się okazja. W 2019 roku zarząd spółki zaskoczył przejęciem giełdowej spółki Atrem. To kolejna tak duża transakcja. Grupa dała się poznać szerokiemu rynkowi przejęciem spółki Projprzem w 2016 roku i jej skuteczną restrukturyzacją w dynamicznie funkcjonującą dziś grupę spółek przemysłowych PJP Makrum.

Tematy podejmowane w nagraniu:0:31 – odpowiedzi na pytania słuchaczy

5:37 – przejęcia

Publikacja regularnych podcastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem. Prowadzą je każdorazowo osoby związane z Grupą Kapitałową IMMOBILE. W czternastym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy.Poprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.