Przygotowania do otwarcia Hotelu Focus Poznań - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Przygotowania do otwarcia Hotelu Focus Poznań
Data publikacji: 10.09.2018

Zbliża się termin otwarcia kolejnego hotelu sieci Focus Hotels. Dziesiąty obiekt sektora hotelarskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE funkcjonował będzie w Poznaniu, oferując gościom 92 pokoje w standardzie trzech gwiazdek. Prezentujemy zdjęcia tego niezwykłego hotelu, który już jesienią przyjmie pierwszych gości.

Nowo wybudowany obiekt mieści się przy ulicy Serafitek 4 w Poznaniu, tuż obok terenów zielonych Parku Kurpińskiego. Zaoferuje gościom 92 klimatyzowane pokoje o powierzchni od 14.5 m2 do 18.5 m2, w tym 11 w podwyższonym standardzie premium z widokiem na panoramę miasta. Obiekt oferował będzie również zaplecze konferencyjne oraz restaurację, bar, saunę, siłownię i parking podziemny.

Obecnie kończone są procedury odbioru obiektu. Jego otwarcie planowane jest z początkiem października. Inwestorem, który wybudował hotel jest firma Goldfinch 4. O umowie na mocy której dołączył on do sieci Focus Hotels, informowaliśmy w maju ubiegłego roku.– Podpisanie tej umowy to kolejny sukces na obranej ścieżce rozwoju Focus Hotels. Cieszymy się, że zyskaliśmy zaufanie nowego inwestora, który docenił stosowany przez nas model biznesowy – informował Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels S.A.Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do sauny i siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci. Natomiast dzieci i młodzież do lat 18-stu, zakwaterowane w pokoju z rodzicami lub opiekunami, zgodnie ze standardem marki, będą nocować bezpłatnie.Obecnie sieć Focus Hotels to 9 funkcjonujących hoteli w Polsce. Ostatnim obiektem, który w kwietniu bieżącego roku dołączył do sieci, był hotel w standardzie premium w Sopocie. Aktualnie w budowie znajdują są dwa kolejne - w Warszawie oraz w Lublinie. Ponadto spółka aktywnie negocjuje kolejne umowy związane z nowymi otwarciami - zarówno na terenie kraju, jak i za granicami. Szczególnie zainteresowana jest obszarem Rumunii. W planach sieci jest również debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych.