Realizacja 29 systemów Modulo Stacker w Krakowie - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Realizacja 29 systemów Modulo Stacker w Krakowie
Data publikacji: 18.01.2023

Prezentujemy realizację 29 urządzeń Modulo Stacker P10 Basic w budynku wielorodzinnym w Krakowie. Mieszkańcy korzystają z tych systemów parkingowych już od jakiegoś czasu, ciesząc się ich funkcjonalnością oraz podwojeniem przestrzeni do parkowania.
Seria produktów MODULO STACKER powiela miejsca parkingowe w sposób zależny. W skład urządzenia wchodzą: konstrukcja nośna, instalacja hydrauliczna wraz z agregatem hydraulicznym i instalacja elektryczna. Każde urządzenie posiada indywidualny panel sterowania, który dzięki przypisanemu kluczowi, zabezpieczony jest przed wykorzystaniem przez osoby nieupoważnione. Na każdym panelu sterowniczym znajduje się również wyłącznik awaryjny umożliwiający zatrzymania urządzenia na wypadek wystąpienia niebezpieczeństwa.
MODULO STACKER-P10 to System Parkingowy przeznaczony dla obiektów wymagających niewielkiej ilości miejsc parkingowych, na przykład: małych firm, szpitali czy niewielkich hoteli. Świetnie sprawdzi się również w przydomowym garażu - zarówno w budynkach wielo, jak i jednorodzinnych. Jest on niezwykle łatwy w obsłudze i wygodny w użytkowaniu. Co więcej –jego szerokość to dokładnie 2,5 m, a więc tylko tyle, ile wymaga jedno, standardowe miejsce parkingowe. Dodatkowo istnieje możliwość indywidualnego doboru wysokości. Jedną z zalet Systemu Parkingowego STACKER-P10 jest również fakt, że obrys platformy obejmuje całe miejsce parkingowe poniżej, co stanowi dodatkową osłonę dla znajdującego się tam samochodu.