Rozmowy w K3. Adrian Górny: kreatywny szef kuchni o tworzeniu menu i wyjątkowych restauracjach - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rozmowy w K3. Adrian Górny: kreatywny szef kuchni o tworzeniu menu i wyjątkowych restauracjach
Data publikacji: 21.10.2022

'Rozmowy w K3' to kolejna miniseria video Grupy Kapitałowej IMMOBILE, w której przedstawiamy osoby w różny sposób związane z naszą spółką. Jak rozpoczęła się ich przygoda z GKI, jakie projekty tu zrealizowali i czym pasjonują się 'po godzinach'? Na te pytania odpowiadają w rozmowie z Agnieszką Kucą, szefową działu marketingu i PR. 

Kolejnym gościem serii jest Adrian Górny, Kreatywny Szef Kuchni Focus Hotels S.A., który opowiedział o pasji do gotowania, kreatywnym tworzeniu menu, kuchennych inspiracjach oraz wyjątkowych restauracjach z którymi współpracuje: Gdańską 14 w Bydgoszczy oraz warszawskim Moffo.
👉Tematy odcinka: 0:00 Co robi kreatywny szef kuchni? Nowości dla Gdańskiej 14 1:50 Staże u najlepszych i kulinarne podróże 5:37 Co lubi jeść szef kuchni? Leśne inspiracje i kucharzenie w domu 8:00 Skąd się wzięła pasja kulinarna? 9:21 Gotowanie w restauracjach indywidualnych, a hotelowych 10:48 Gdańska 14 w Bydgoszczy, Moffo w Warszawie 13:10 Czego nie zje szef kuchni? Desery