Synergie w biznesie - otwarcie salonów Quiosque w hotelach Focus - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Synergie w biznesie - otwarcie salonów Quiosque w hotelach Focus
Data publikacji: 09.04.2021

Polska marka Quiosque postanowiła zorganizować wyjątkową akcję: zaprasza swoje klientki na zakupy w hotelach. – Zamknięcie galerii handlowych sprawiło, że wiele naszych sklepów nie może funkcjonować – mówi dyrektor zarządu spółek Dlako oraz PBH Agnieszka Krzywańska. – Zaanektowanie przestrzeni hotelowej na showroom pozwoli klientkom na wygodne, kameralne, a przede wszystkim bezpieczne zakupy.

Quiosque to ponad 160 salonów, co czyni go największą siecią odzieżową w Polsce pod względem liczby sklepów. W ostatnim czasie ta polska marka z ponad 30-letnią tradycją, podobnie jak wiele innych, została mocno doświadczona przez lockdown. Obecnie, trwa proces jej przejęcia przez Grupę Kapitałową Immobile, co ma zapewnić jej wsparcie zarówno administracyjne, jak i finansowe.– Postanowiliśmy działać już teraz – mówi wiceprezes zarządu GK Immobile Sławomir Winiecki. – W strukturze Grupy znajduje się sieć hoteli Focus, których przestrzeń konferencyjną – obecnie również wyłączoną z właściwego funkcjonowania – będziemy aranżować na salony odzieżowe Quiosque.

– Uruchomienie sklepów w hotelach to również wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientek, które wielokrotnie podkreślają, że chciałby móc zdecydować o zrobieniu zakupów w tradycyjny sposób. Jestem przekonana, że zasady sanitarne, które wprowadzimy, pozwolą czuć się naprawdę bezpiecznie, a przy tym złapać choć niewielki oddech normalności potrzebny dzisiaj nam wszystkim – mówi Agnieszka Krzywańska.

Grupa Kapitałowa Immobile procedury bezpieczeństwa sanitarnego ma przećwiczone w wielu obszarach. Jest właścicielem nie tylko sieci hoteli Focus, ale również spółki deweloperskiej CDI Konsultanci Budowlani, dużej Grupy Przemysłowej PJP Makrum, czy Atremu działającego w zakresie m.in. energii odnawialnej.Otwarcie „hotelowych” salonów Quiosque nastąpi 10 kwietnia w Focusach zlokalizowanych w: Gdańsku, Łodzi, Chorzowie, Poznaniu, Lublinie, Szczecinie, Bydgoszczy oraz w bydgoskiej restauracji La Rosa. Tuż po weekendzie zostanie również otwarty showroom w hotelu Focus w Sopocie. Salony będzie można odwiedzać w godzinach 10.00-18.00.