Sytuacja w Ukrainie przez pryzmat polityczno-gospodarczy. Rola pieniądza i interesów - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Sytuacja w Ukrainie przez pryzmat polityczno-gospodarczy. Rola pieniądza i interesów
Data publikacji: 02.03.2022

W vodcastach Grupy Kapitałowej IMMOBILE koncentrujemy się na bieżących wydarzeniach gospodarczych, politycznych i socjologicznych, analizując jaki wpływ mogą mieć one na życie przedsiębiorców i pracowników. Tematem najnowszego odcinka serii jest sytuacja w Ukrainie przez pryzmat polityczno-gospodarczy. 

Próbujemy umiejscowić rolę pieniądza i wzajemnych interesów w trwającym konflikcie. Skąd Rosja wzięła pieniądze na kosztowną operację zbrojną? Czy problem z dostępem do pieniędzy wpłynie na rosyjskich obywateli i przyczyni się do zakończenia inwazji? Rozmawiamy także o prorosyjskiej i antyrosyjskiej polityce oraz jednostkach ponad polityką - prywatnych firmach które podjęły strategiczne decyzje aby pomóc Ukrainie. W najnowszym odcinku vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawiają Sławomir Winiecki wiceprezes GK IMMOBILE, Rafał Jerzy prezes zarządu spółki oraz Marcin Kowalski, ekspert ds mediów i PR, posiadający wieloletnie doświadczenie dziennikarskie.  
👉Tematy odcinka: 0:00 Kto jest sponsorem operacji zbrojnej w Ukrainie? 2:32 Mentalność. Prorosyjskość i antyrosyjskość rządów 8:42 Nienawistna propaganda tv 10:54 Misja firm prywatnych - Visa, Mastercard, Google, Elon Musk 12:43 Wpływ na obywateli - czy to sposób na zakończenie inwazji? 
 
#wojna#ukraina#rosja