Video - remont restauracji Gdańska 14 (Hotel Focus Premium Pod Orłem, Bydgoszcz) - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Video - remont restauracji Gdańska 14 (Hotel Focus Premium Pod Orłem, Bydgoszcz)
Data publikacji: 18.01.2021

W hotelu Focus Premium Pod Orłem trwa remont sali kolumnowej, która niebawem otworzy się jako nowa restauracja. Relację z prac przedstawia kierownik budowy Michał Wichłacz, reprezentujący spółkę sektora deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE - CDI Konsultanci Budowlani.

Od kilku miesięcy trwają prace nad metamorfozą kultowej Sali Kolumnowej i sal konferencyjnych na antresoli oraz prace dążące do odtworzenia zabytkowego wejścia do restauracji hotelowej z ulicy Gdańskiej. Już niebawem planowane jest otwarcie wyjątkowej restauracji Gdańska 14, która ma rozpieszczać kulinarnie nie tylko gości zabytkowego Hotelu Focus Premium Pod Orłem, ale także zachęcać do wizyt mieszkańców Bydgoszczy i wszystkich odwiedzających nasze miasto. Z przykrością informujemy, iż pierwotne otwarcie z połowy lutego, przeniesione zostało na bliżej jeszcze nieokreślony termin, w związku z ograniczeniem działalności sektora gastronomicznego.