Rabatki? CDI KB nie zwalnia tempa - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Rabatki? CDI KB nie zwalnia tempa
Data publikacji: 18.01.2021

CDI Konsultanci Budowlani realizuje obecnie dwie duże, etapowane inwestycje, a już za chwilę rozpocznie kolejną budowę w atrakcyjnej lokalizacji naszego miasta.

Deweloper CDI uchyla rąbka tajemnicy na temat swojego najnowszego projektu, który zrealizowany zostanie w zachodniej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Przy Czarnej Drodze uprawiano kiedyś róże i chryzantemy. Plan zagospodarowania terenów zielonych będzie zatem tutaj szczególnie ważny, a kwiatów na pewno nie będzie brakować! O szczegółach samej inwestycji poinformujemy już wkrótce.

W listopadzie w II etapie Platanowego Parku rozpoczął się najprzyjemniejszy moment związany z budową mieszkań: wydawanie kluczy nowym lokatorom. To czas intensywnej pracy i dopinanie wszystkiego na ostatni guzik, które obejmuje m.in. sprzątanie mieszkań i części wspólnych wewnątrz i na zewnątrz budynków. Sprawdzane są również urządzenia techniczne, a szczególnie platformy parkingowe MODULO, które po raz pierwszy zostały zastosowane w tym etapie budowy. Na kolejnych mieszkańców Platanowego Parku czekają komplety dokumentacji (instrukcje użytkowania , karty serwisowe i gwarancyjne, świadectwa charakterystyki energetycznej), ale przede wszystkim klucze do wymarzonego mieszkania. Moment odbioru mieszkań jest również szczególny z powodu trwającej pandemii. Już w czerwcu w I etapie Osiedla Uniwersyteckiego przetestowaliśmy wdrożone zasady bezpiecznego przekazywaniu mieszkań.

Obbecnie, obok ukończonych budynków na Leśnej 24 i 26, w szybkim tempie powstają kolejne trzy etapu III.

Na równolegle prowadzonej inwestycji Osiedla Uniwersyteckiego w Fordonie zakończone zostały prace konstrukcyjne zamykające nowe budynki, co uwieczniło symboliczne zawieszenie wiechy. Zgodnie z harmonogramem kolejno będą przeprowadzone są prace instalacyjne i dekarskie, wykonanie elewacji oraz czynności związane z uporządkowaniem i zagospodarowaniem terenu. Do nowych mieszkań będzie się można wprowadzać pod koniec 2021 roku. Obecnie zespół CDI Konsultanci Budowlani wspólnie z pracownią projektową Krzysztofa Łukanowskiego dopracowuje architekturę kolejnego, różniącego się od poprzednich, trzeciego etapu Osiedla Uniwersyteckiego.

Choć miniony już, 2019 rok, bardzo różnił się od lat poprzednich, CDI nie odnotowało szczególnego wpływu bieżących wydarzeń na popyt na nowe mieszkania. Ucząc się nowej rzeczywistości, w dalszym ciągu spółka CDI Konsultanci Budowlani realizuje swoje plany i cele. Już za chwilę na mapie inwestycji deweloperskich Grupy Kapitałowej IMMOBILE pojawi się nowy adres i rozpocznie się budowa 130 mieszkań na bydgoskim Okolu.