Zamień stare mieszkanie na nowe z deweloperem CDI - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Zamień stare mieszkanie na nowe z deweloperem CDI
Data publikacji: 22.01.2021

Niekończące się remonty, problemy z instalacją zarówno gazową, jak i elektryczną, zbyt mała ilość miejsc parkingowych czy brak windy to uniwersalne problemy mieszkańców starszych budynków. Często odkładamy marzenia o nowym „M” ze względu na finanse czy z obawy przed ogromem formalności. A co gdyby tak stare mieszkanie… wymienić na nowe bez zbędnych problemów?

Lider segmentu deweloperskiego Grupy Kapitałowej IMMOBILE, spółka CDI, przygotowała specjalną propozycję „Stare na nowe”, dzięki której można zamieszkać w komfortowym lokum w najlepszych bydgoskich lokalizacjach. Na początku, spośród dostępnej oferty klient wybiera mieszkanie spełniające wymagania. Pracownik CDI KB dokonuje bezpłatnej wyceny, następnie przygotowuje atrakcyjną propozycję na odkupienie starego mieszkania i przedstawia ofertę specjalną na nowe.Warto podkreślić, że wkładem własnym przy zakupie nowego mieszkania jest kwota wykupu starego, a kupujący jest zwolniony z podatku PCC od zakupu nieruchomości.

Równolegle do prowadzanych czynności formalnych dotyczących nabycia mieszkania, wspomagamy działania techniczne mające wpływ na ostateczny kształt nieruchomości. Projekt i prace związane z wykończeniem można zlecić jednej ze sprawdzonych, współpracujących z nami firm. Dzięki tej ofercie przeprowadzka do nowego mieszkania może w końcu stać się realna!

Z programu „Stare na nowe” skorzystało już wiele osób w różnym przedziale wiekowym. Dla młodych ludzi to okazja do nabycia nieruchomości w znacznie lepszej lokalizacji. Osoby starsze często zamieniały większe mieszkania na mniejsze, przede wszystkim ze względu na czynsz. Udogodnieniem, w przeciwieństwie do starego budownictwa, są też windy, będące dużym ułatwieniem w codziennym funkcjonowaniu. Nasza oferta obejmuje zarówno mieszkania w Platanowym Parku na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy oraz na Osiedlu Uniwersyteckim w jednej z najlepszych lokalizacji w bydgoskim Fordonie. Wkrótce w ofercie znajdzie się również kolejna inwestycja, którą deweloper CDI zrealizuje przy ulicy Czarna Droga nad Kanałem Bydgoskim.