Małżeństwo, upadłość – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Małżeństwo, upadłość – cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 09.01.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym trzecim odcinku zarząd rozmawia o tym jak mierzyć rozwój spółki w czasie pandemii, jak rozwój oddala spółkę od upadłości oraz komentuje kwestie zatrudniania kobiet oraz małżeństw w jednym przedsiębiorstwie.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym trzecim odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskusji poddano kwestię zatrudniania małżeństw w jednej spółce - temat ten wypłynął przy okazji odpowiedzi na pytanie widza dotyczące zatrudniania kobiet. Rozmawiano także o miarach rozwoju spółki w trudnym czasie pandemii oraz tym jak spółka oddala się od niebezpieczeństwa upadłości stałym rozwojem.

Tematy odcinka:00:29 zatrudnianie kobiet/ małżeństwa w jednej spółce

11:44 miary rozwoju w czasie pandemii, upadłość vs rozwój

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.