A nie mówiłem... - cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

A nie mówiłem... - cotygodniowy videodcast Grupy Kapitałowej IMMOBILE
Data publikacji: 15.01.2021

Zapraszamy do śledzenia cotygodniowych videocastów podsumowujących bieżącą sytuację Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. i jej spółek, a przy tym także omawiających najważniejsze wydarzenia gospodarcze i ekonomiczne. W dwudziestym czwartym odcinku zarząd rozmawia o wolności słowa w internecie, buncie przedsiębiorców, kupowaniu prywatnych przedsiębiorstw przez rząd oraz kryptowalutowej hossie.Publikacja regularnych podcastów i videocastów jest kolejnym sposobem komunikacji spółki z rynkiem i akcjonariuszami. W dwudziestym czwartym odcinku omówieniem bieżących tematów zajął się prezes Rafał Jerzy, wiceprezes Sławomir Winiecki, członek zarządu i dyrektor finansowy Piotr Fortuna oraz Mikołaj Jerzy. Tym razem dyskusji poddano ponownie kwestie wpływu internetu na społeczeństwo i wolności słowa w mediach, narastający bunt przedsiębiorców, kupowanie przedsiębiorstw przez rząd oraz kryptowaluty. Podjęte bieżące tematy minionego tygodnia, rozmówcy kontrują z poprzednimi podcastami, w których owe tematy 'proroczo' się pojawiały.

Tematy odcinka:1:28 wpływ internetu na społeczeństwo (szerzej na ten temat w podcaście 16)

7:25 bunt przedsiębiorców (odniesienie do podcastu 13)

12:53 rząd kupuje prywatne przedsiębiorstwa (odniesienie do podcastu 5)

16:34 kryptowalutowa hossa (więcej o bitcoinie w podcaście 12)

22:44 co u nas?

NIESPODZIANKA DLA NASZYCH SŁUCHACZY! Nasze podcasty zmieniły się w videocasty – już teraz możesz nie tylko posłuchać, ale obejrzeć jak zarząd Grupy Kapitałowej IMMOBILE rozmawia o bieżących sprawach spółki i sytuacji gospodarczej w branżach w których funkcjonuje GKI.Dla naszych słuchaczy podcasty Grupy Kapitałowej IMMOBILE są dostępne także na najpopularniejszych platformach! Subskrybuj nas na swojej ulubionej – już teraz znajdziesz nas na Spotify, Soundcloud oraz Podcastach Google. Udostępniamy tam najnowsze odcinki i sukcesywnie uzupełnimy nasze profile również archiwalnymi nagraniami. Kliknij logo aby przejść do wybranej platformy:Soundcloud
Spotify
Google PodcastsPoprzednie odcinki podcastów: https://blog.immobile.com.pl/tag/podcast-grupa-kapitalowa-immobile/

Zapraszamy do komentowania oraz subskrybowania naszego profilu na Youtube, aby być na bieżąco z kolejnymi odcinkami. Zachęcamy także do słuchania i zadawania pytań, do których odnieść się będziemy mogli w kolejnych odcinkach serii.