Jak wygląda nowe mieszkanie w 2 etapie Platanowego Parku? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Jak wygląda nowe mieszkanie w 2 etapie Platanowego Parku?
Data publikacji: 22.01.2021

Jak wygląda nowe mieszkanie w 2 etapie Platanowego Parku prezentuje w najnowszym wideo Aneta Zimmermann ze spółki CDI Konsultanci Budowlani.

II etap inwestycji Platanowy Park to budowa dwóch budynków wielorodzinnych z łącznie 195 mieszkaniami, a także 5 lokalami usługowymi. Budowa rozpoczęła się w 2018 roku. Konstrukcja budynków była gotowa już na początku sierpnia ubiegłego roku. Kolejne kilkanaście miesięcy wykonawca – CDI Konsultanci Budowlani prowadził prace wykończeniowe. Inwestycję zrealizowano zgodnie z planem, na początku listopada pierwsi mieszkańcy otrzymali klucze do swoich mieszkań. W środku trwa jeszcze sprzątanie. Głównie jednak działają w nich ekipy budowlane wykańczające mieszkania, już na zlecenie nowych właścicieli.

Budynki zrealizowane w ramach II etapu mają od 5 do 10 kondygnacji nadziemnych. Bliżej ulicy Leśnej budynki są nieco niższe niż w głębi działki. Części wspólne budynków wykończono płytami wykonanymi z mdf i kompozytów. Na zewnątrz zagospodarowano zieleń, na wewnętrznym dziecińcu ustawiono również zjeżdżalnię, piaskownicę oraz ławki. W garażach budynków tego etapu, zaproponowano mieszkańcom miejsca parkingowe z wykorzystaniem innowacyjnych parkingów automatycznych Modulo.