Video z realizacji w Biskupicach Podgórnych - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Video z realizacji w Biskupicach Podgórnych

LG Energy Solution należy do największych inwestorów i pracodawców na Dolnym Śląsku, zatrudniając ok 10 tys. pracowników. Park Technologiczny koncernu zlokalizowany w Biskupicach Podgórnych jest sukcesywnie rozbudowywany od 2016 roku. W pracach tych koreańskiemu koncernowi towarzyszy polska spółka Projprzem Budownictwo Sp. z o.o., która wykonała dla LG m.in. obiekt przemysłowy i budynki magazynowe. W tym roku zaś ukończyła projekt wyjątkowy - przedszkole dla LG.
Przedszkole o powierzchni 1700m2 posiada 12 oddziałów przedszkolnych, mogących przyjąć aż 240 dzieci. Z uwagi na krótki termin realizacji (7 miesięcy), przedszkole było budowane w technologii stalowej konstrukcji szkieletowej. Spółka Projprzem Budownictwo odpowiedzialna była także za wykonanie projektu wykonawczego. Budynek wyposażono w instalacje ekologiczne, takie jak pompy ciepła służące do ogrzewania i chłodzenia budynku oraz instalacje odzysku wody deszczowej do podlewania zieleni i spłukiwania toalet. W zakresie kontraktu była także budowa drogi dojazdowej, uzbrojenie i zagospodarowanie terenu, w tym budowa placu zabaw i organizacja części zielonej.

Więcej o tej inwestycji: https://immobile.com.pl/aktualnosci/projprzem-budownictwo-kolejny-raz-budowalo-dla-koncernu-lg-to-inwestycja-wyjatkowa-przedszkole