Wyjątkowe WZA spółki oraz Dzień Inwestora - zapraszamy! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Wyjątkowe WZA spółki oraz Dzień Inwestora - zapraszamy!
Data publikacji: 05.06.2017

Raportem bieżącym nr 23/2017, Zarząd spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A., poinformował o zwołaniu Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia, które odbędzie się w dniu 30 czerwca 2017 r., o godz. 13:00, w Bydgoszczy w Hotelu pod Orłem przy ul. Gdańskiej 14. Połączone będzie ono z pierwszym w historii Spółki Dniem Inwestora, na który zapraszamy dnia 1 lipca.

Do wzięcia udziału w obu wydarzeniach serdecznie zapraszamy wszystkich aktualnych Akcjonariuszy oraz osoby które interesują się funkcjonowaniem Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Będzie to też doskonała okazja dla początkujących inwestorów, którzy chcieliby zobaczyć jak odbywa się jedno z ważniejszych cyklicznych wydarzeń z życia spółek giełdowych - Walne Zgromadzenie - oraz szansa na poznanie działalności Grupy 'od kuchni', gdyż podczas Dnia Inwestora Zarząd spółki zabierze swoich gości na teren najważniejszych inwestycji i zakładów produkcyjnych, pokazując również kluczowe produkty spółek wchodzących w strukturę Grupy Kapitałowej IMMOBILE.Według definicji Ministerstwa Skarbu Państwa, Dzień Inwestora jest narzędziem komunikacji bezpośredniej, stosowanym do budowania i utrzymywania kontaktu z inwestorami indywidualnymi. Umożliwia:

- spotkanie przedstawicieli spółki z inwestorami w jej siedzibie lub innym miejscu prowadzenia działalności operacyjnej;

- kontakt i rozmowę inwestorów z kluczowymi menedżerami spółki;

- zapoznanie z działalnością spółki oraz wytłumaczenie sposobu jej działania;

- nawiązanie lub poprawę jakości relacji pomiędzy spółką a inwestorami;

- przekazanie inwestorom dodatkowych wyjaśnień;

- uzyskanie informacji zwrotnej i opinii na temat spółki.

Orientacyjny harmonogram wydarzeń:PIĄTEK, 30.06.2017, start godzina 13:00- Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, Sala Malinowa Hotelu Pod Orłem w Bydgoszczy- Krótka przerwa na zakwaterowanie gości w pokojach- Obiad z Zarządem Spółki, Sala Restauracyjna Hotelu Pod Orłem- Prezentacje Zarządów reprezentujących główne sektory operacyjne spółki, Sala MalinowaSOBOTA 1.07.2017, start godzina 10:00– Sala Konferencyjna Hotelu Pod Orłem - przedstawienie planu wydarzeń związanych z Dniem Inwestora- Przejazd podstawionym busem po inwestycjach/ fabrykach spółki (zobaczymy m.in. starą fabrykę na bydgoskim Os. Leśnym, fabrykę w Koronowie, inwestycje Platanowy Park oraz IMMOBILE K3 i inne)- Powrót do hotelu około godziny 16:00, pożegnanie gości.Dla gości biorących udział w obu wydarzeniach przygotowaliśmy 30 darmowych noclegów ze śniadaniem w należącym do Grupy 4-gwiazdkowym Hotelu Pod Orłem, zlokalizowanym w ścisłym centrum Bydgoszczy. O darmowym zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Pozostałym gościom, w miarę bieżącej dostępności, udostępnimy noclegi w atrakcyjnych cenach w wybranym hotelu sieci Focus Hotels w Bydgoszczy.Serdecznie zapraszamy do zapisów na wydarzenie pod adresem mailowym: a.pradzynska@immobile.com.plProsimy o dokonanie zapisów do dnia 14 czerwca 2017. Dla naszych Akcjonariuszy jest to również termin do którego należy zgłosić swojemu domowi maklerskiemu chęć udziału w Walnym Zgromadzeniu.Na Walnym Zgromadzeniu oraz Dniu Inwestora pojawi się Michał Stopka - autor najbardziej poczytnego bloga inwestycyjnego w Polsce, który we współpracy z Grupą Kapitałową IMMOBILE stworzył cykl edukacyjny 'Świadomy i aktywny inwestor giedłowy', w ramach którego powstała seria wpisów dotyczących świadomego inwestowania w spółki giełdowe oraz odbyło się szkolenie „Ważne wydarzenia potencjalną okazją inwestycyjną”. Udział Michała Stopki oraz grupy jego czytelników w spotkaniu inwestorów organizowanym przez Grupę Kapitałową IMMOBILE jest kolejnym elementem tego cyklu.Nie musisz być naszym Akcjonariuszem aby skorzystać z zaproszenia. Jeśli jednak chciałbyś nim zostać - poniżej przedstawiamy jak zakupić akcje spółki giełdowej: