Zadaj pytanie zarządom spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE! - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Zadaj pytanie zarządom spółek Grupy Kapitałowej IMMOBILE!
Data publikacji: 07.06.2022

Już 10 czerwca najbliższe WZA Grupy Kapitałowej IMMOBILE, połączone z inicjatywami, podczas których zarząd spółki matki, ale także osoby zarządzające spółkami zależnymi z sektora deweloperskiego, hotelarskiego, odzieżowego, przemysłowego, budownictwa oraz automatyki i elektroenergetyki, odpowiedzą na pytania dotyczące ich branży i działalności.
Część nieformalną wydarzenia otworzy sesja pytań i odpowiedzi z zarządem Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz managementem spółek zależnych. Zadaj pytanie osobiście podczas wydarzenia! Jeśli nie będziesz mógł być z nami lub chcesz o coś zapytań anonimowo - prześlij swoje pytanie do zarządu za pośrednictwem poniższego formularza:
Porozmawiajmy o aktualnej sytuacji i perspektywach najgorętszych branż z ich praktykami! Reprezentanci spółek zależnych Grupy Kapitałowej IMMOBILE: PJP Makrum (segment przemysłowy), Focus Hotels (segment hotelarski), PBH (segment odzieżowy), Atrem (automatyka i elektroenergetyka), CDI (segment deweloperski) oraz Projprzem Budownictwo (segment budownictwa przemysłowego) podzielą się najnowszymi informacjami i trendami rynku.