Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient? - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient?
Data publikacji: 06.06.2022

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉ZMIAN W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH👈 Czego może sobie życzyć klient? Z jakimi najdziwniejszymi zmianami mierzyli się nasi eksperci? Jakie problemy mogą wynikać ze zmian wprowadzonych do dokumentacji? Czy pomysły klientów mogą negatywnie wpływać na izolację akustyczną lub wentylację mieszkania? 

Na te pytania odpowiedzą doświadczeni praktycy branży budowlanej: Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu Grupy Kapitałowej IMMOBILE oraz Maciej Wawrzyniak i Jacek Kazubowski, członkowie zarządu jednej z największych spółek deweloperskich w województwie kujawsko-pomorskim, CDI Konsultanci Budowlani.
👉Tematy odcinka: 
0:00 Najdziwniejsze pomysły klientów 
6:11 Dom jednorodzinny w 100-mieszkaniowym bloku 
13:36 Doświadczenia z wentylacją. Obciążenia użytkowe 

Co się mówi na budowie? To nowy cykl w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej, w którym dzielić się będziemy wiedzą, ciekawostkami i... dowcipami, które usłyszeć można było dotychczas tylko na budowie! Podzielimy się tu wieloletnim doświadczeniem naszych spółek w budowaniu, nadzorach budowlanych, przeglądach technicznych, sprzedaży mieszkań i zarządzaniu nieruchomościami. 

#deweloper #zmianywmieszkaniach