Znamy datę otwarcia trzeciego hotelu sieci Focus w Trójmieście - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Znamy datę otwarcia trzeciego hotelu sieci Focus w Trójmieście
Data publikacji: 25.10.2017

Znamy już datę najbliższego otwarcia nowego obiektu sieci Focus Hotels. Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. spółka, 1 kwietnia 2018 roku powita gości w trzecim już hotelu sieci w Trójmieście. Nowy Focus Premium Sopot zaoferuje gościom 70 pokoi, restaurację, salę konferencyjną oraz siłownię. Wnętrza będą łączyć nowoczesny design z ponadczasową funkcjonalnością.Focus Hotel Premium Sopot to inwestycja realizowana jest przez DSJ International Sp. z o.o. Hotel powstaje w centrum miasta przy ulicy 1 Maja 7 w Sopocie. Obiekt powita pierwszych Gości 1 kwietnia 2018 roku.Focus Hotel Premium Sopot oferował będzie 70 pokoi, a goście będą mieli do dyspozycji restaurację, bar, saunę oraz salę fitness. W hotelu przewidziano także kameralną powierzchnię konferencyjną. Hotelowy parking na 40 miejsc postojowych zostanie przygotowany z wykorzystaniem automatycznych systemów parkingowych MODULO, będących autorskim rozwiązaniem spółki MODULO Parking, która również należy do Grupy Kapitałowej IMMOBILE. Innowacyjne rozwiązanie pozwala powielić liczbę miejsc parkingowych na dostępnym terenie, nie ingerując w jego architekturę.

- Hotel w Sopocie będzie wyróżniał się nowoczesnym designem i restauracją na najwyższym poziomie. Stawiamy na unikalny wystrój i umiejętne połączenie nowoczesnego wzornictwa z funkcjonalnością. To będzie piękny hotel i jednocześnie kolejny, duży sukces naszej sieci - mówi Łukasz Płoszyński, Wiceprezes Zarządu sieci Focus Hotels.

Podobnie jak inne hotele sieci Focus, nowy obiekt będzie oferował szybki bezpłatny Internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój zostanie wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymywać będą kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.Aktualnie w zasobach sieci Focus znajduję się 8 funkcjonujących obiektów. 5 kolejnych jest w trakcie realizacji, a ich uruchomienie zaplanowano na lata 2018-20. Ostatnio informowaliśmy również o dużym kroku w ekspansji zagranicznej sieci - otwarciu biura handlowego spółki Focus Hotels w Bukareszcie, które odpowiedzialne będzie za rozwój na terenie Rumunii, Węgier, Czech oraz Słowacji.