Stoisko Platanowego Parku najlepszym stoiskiem jesiennych Targów Mieszkaniowych SAWO - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Stoisko Platanowego Parku najlepszym stoiskiem jesiennych Targów Mieszkaniowych SAWO
Data publikacji: 18.10.2017

W miniony weekend wszystkie ścieżki lokalnych deweloperów oraz osób poszukujących wymarzonego miejsca do zamieszkania, prowadziły w jedną stronę – na jesienne Targi Mieszkaniowe SAWO, prezentujące ofertę bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas targów deweloperzy zaprezentowali gotowe, realizowane i planowane inwestycje mieszkaniowe.

18 edycja Targów Mieszkaniowych SAWO odbyła się w dniach 15-16 października w Bydgoszczy. To największa tego typu impreza w regionie, na której po raz kolejny zaprezentowana została aktualna oferta bydgoskiego rynku nieruchomości. Podczas wydarzenia nie zabrakło dewelopera CDI, który już po raz kolejny promował największą inwestycję mieszkaniową w mieście – Platanowy Park.To szóste targi mieszkaniowe w których udział bierze CDI. Podczas tegorocznych prezentujemy kolejny już etap tej inwestycji Platanowy Park. Wszystkim gościom imprezy dziękujemy za odwiedzenie naszej ekspozycji, którą podczas tej edycji zaprezentowaliśmy w nowej, odświeżonej odsłonie. Nasze wysiłki zostały docenione - bardzo miło nam poinformować, że zajęliśmy pierwsze miejsce w konkursie na najlepsze stoisko Targów!

Gościom wydarzenia zaprezentowana została nowoczesna makieta osiedla, która swoją niecodzienną formą zawsze wzbudza ogromne zainteresowanie oglądających. Tym razem odsłonięto na niej dwa kolejne budynki, czyli etap II inwestycji Platanowy Park, którego budowa ruszy już niebawem. Na poniższym zdjęciu, budynki te widoczne są w lewym górnym rogu, a w tle widać nieodsłonięte jeszcze, kolejne etapy mieszkaniowe, biurowe i usługowe osiedla:

Podczas dwóch dni targowych, przedstawiciele CDI spotkali się z dziesiątkami odwiedzających je gości. Doceniali oni kompleksowość wizji Platanowego Parku, perfekcyjną lokalizację, jego nowoczesną architekturę i dostępność niezbędnej infrastruktury. Z przebytych rozmów wynika, że spośród wszystkich tych cech, klienci najbardziej cenią sobie wysoki standard budynków i unikatowość oraz kompleksowość tworzącego się osiedla. Doceniają oni również pomoc w formalnościach związanych z kupnem mieszkania i wsparcie merytoryczne w tym procesie. CDI oferuje kompleksowe doradztwo w tym zakresie, jak i całkowite odciążenie klienta z problemów związanych z przeprowadzką, np. poprzez program zamiany mieszkań 'Stare na nowe'.

Dziękujemy wszystkim za odwiedzenie naszego stoiska, niekończące się pytania i rozmowy. Szczególnie doceniamy fakt, że duża część odbytych rozmów kontynuowana będzie w biurze sprzedaży CDI – biurowy kalendarz spotkań wypełnił się bowiem po brzegi!

Wszystkich którzy nie mogli zjawić się na Targach, a zainteresowani są ofertą mieszkań Platanowego Parku, zapraszamy do kontaktu:

ul. Gdańska 140, 85-021 Bydgoszcz
Centrum FAKTORIA (róg Gdańskiej / Kamiennej – Pałacyk)


tel. +48 52 561 07 05


fax. +48 52 561 07 07