Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności

PROMStahl zaopatrzył bułgarski oddział DHL w najnowsze rozwiązania techniki przeładunku

Spółka PROMStahl dostarczyła najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu techniki przeładunku dla nowego terminalu DHL zlokalizowanego w stolicy Bułgarii. Po wielu realizacjach dla firmy DHL na terenie Polski, to kolejna współpraca z tym klientem - tym razem międzynarodowa.

Newsletter Inwestora - CZERWIEC 2022

W naszym czerwcowym newsletterze przedstawiamy relacje z walnego zgromadzenia. W jednym miejscu zbieramy także aktualizacje dotyczące dużych umów i inwestycji naszych spółek, m.in. o otwarciu 15 hotelu w sieci Focus oraz zawieszeniu tradycyjnej wiechy na III etapie osiedla Platanowy Park. Podsumowujemy też najnowsze odcinki vodcastów.

Tradycyjna wiecha zawisła na najwyższym budynku osiedla Platanowy Park

Kompleks mieszkaniowy Platanowy Park, powstający na terenie dawnej fabryki Makrum w Bydgoszczy, rozrasta się. Wraz z końcem czerwca uroczyście świętowano ukończenie konstrukcji kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstał 15-piętrowy obiekt, będący dominantą kompleksu i trzecim najwyższym budynkiem mieszkalnym w mieście.

Hotel z najpiękniejszym widokiem w Bydgoszczy - otwarto najnowszy Focus Premium Bydgoszcz

15 obiekt Focus Hotels już przyjmuje gości! Należąca do Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A. sieć, otworzyła nowy hotel w Bydgoszczy, który od razu otrzymał miano hotelu z najpiękniejszym widokiem w mieście.

EKSPANSJA MIAST. Dlaczego miasta nie powiększają swojej powierzchni?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉EKSPANSJI MIAST, a dokładniej JEJ BRAKIEM👈 Dlaczego od kilkudziesięciu lat nie powiększamy granic miast? Czy dziś jest to możliwe ? Co na to radni? Jak mają się do tego kwestie prawne i geograficzne? Jaka jest korzyść z wchłonięcia przez miasto mniejszych miejscowości?

Rozmowy w K3. Jacek Korzeniewski (PJP Makrum): o projektowaniu maszyn przemysłowych

Kolejnym gościem serii jest Jacek Korzeniewski, Kierownik Działu Konstrukcyjno - Technologicznego PJP Makrum, który opowiada o swoim 15-letnim doświadczeniu w projektowaniu maszyn. Jakie zmiany zaszły w tym czasie w spółce, a jakie w trendach związanych z projektowaniem? Jak wygląda proces twórczy w przemyśle i co robi nasz gość po pracy?

Rozmowy o rynku kapitałowym: podsumowanie WZA 2022

10 czerwca 2022 roku gościliśmy zatem łącznie ponad 100 osób, w tym wyjątkowych gości specjalnych, z którymi rozmawialiśmy o rynku kapitałowym, strategiach inwestowania, relacjach inwestorskich i wielu innych tematach!

Jaroszek, Irzyński, Malik - rozmowy z gośćmi specjalnymi

Gośćmi specjalnymi tegorocznego zwyczajnego walnego zgromadzenia Grupy Kapitałowej IMMOBILE byli Tomasz Jaroszek, Rafał Irzyński oraz Paweł Malik. Rozmawialiśmy z nimi o rynku kapitałowym.

W MIEŚCIE czy POZA MIASTEM? Gdzie zamieszkać? Plusy i minusy obu rozwiązań

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉W MIEŚCIE CZY POZA MIASTEM?👈 Gdzie warto zamieszkać? Jakie są plusy i minusy obu rozwiązań? Co motywuje ludzi do wyboru każdej z tej opcji? Jaki wpływ na ich decyzje mają takie czynniki jak zamożność, bezpieczeństwo, infrastruktura i... relacje międzyludzkie?

PJP Makrum zawrze dużą umowę w branży budownictwa przemysłowego?

Grupa Przemysłowa PJP Makrum S.A. poinformowała o podpisaniu w minionym tygodniu listu intencyjnego dotyczącego realizacji zadania inwestycyjnego o znaczącej wartości.