Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE - Tagi - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Tag: Podcast Grupa Kapitałowa IMMOBILE

Na czym można zarobić w warunkach wysokiej inflacji?

GIEŁDA | KAPITAŁ | INWESTYCJE to jeden z cyklów w ramach vodcastów Grupy Kapitałowej IMMOBILE! Poruszamy tu najgorętsze zagadnienia związane z gospodarką. Tematem najnowszego odcinka serii jest 👉 INWESTOWANIE PRZY WYSOKIEJ INFLACJI

Zmiany w mieszkaniach deweloperskich - czego może sobie życzyć klient?

W kolejnym odcinku cyklu 'Co się mówi na budowie?' zajmujemy się tematem 👉ZMIAN W MIESZKANIACH DEWELOPERSKICH👈 Czego może sobie życzyć klient? Z jakimi najdziwniejszymi zmianami mierzyli się nasi eksperci? Jakie problemy mogą wynikać ze zmian wprowadzonych do dokumentacji? Czy pomysły klientów mogą negatywnie wpływać na izolację akustyczną lub wentylację mieszkania?

Eksperyment społeczny: Bezwarunkowy Dochód Podstawowy

Jak się chronić przed UPADŁOŚCIĄ DEWELOPERA? Musisz to wiedzieć kupując MIESZKANIE!

W kolejnym odcinku cyklu zajmujemy się tematem 👉UPADŁOŚCI DEWELOPERÓW👈 Oficjalne dane podają, że w ciągu ostatnich 10 lat upadło aż 150 firm! Jak się uchronić przed wyborem źle rokującego dewelopera? Jak klienta chroni prawo? Co zrobić jeśli Wasz deweloper złożył wniosek o upadłość?

Przekroczyliśmy pierwszy MILIARD! Omówienie wyników I kwartału 2022 Grupy Kapitałowej IMMOBILE S.A.

Zapraszamy na omówienie wyników I kwartału 2022 roku spółki Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. przez zarząd: prezesa Rafała Jerzego, wiceprezesa Sławomira Winieckiego oraz członka zarządu i dyrektora finansowego Piotra Fortunę.

Atrem aktywny w transformacji energetycznej Polski. Omówienie wyników za I kwartał 2022

Zapraszamy na omówienie wyników I kwartału 2022 roku spółki ATREM S.A. przez jej prezesa Andrzeja Goławskiego oraz Mikołaja Jerzego.

Rozmowy w K3. HELEN MAZANOVA: Jak znaleźć pomysł na swój kanał YouTube i rozwinąć karierę w Polsce?

Bohaterką nowego odcinka serii 'Rozmowy w K3' jest Helen Mazanova, kolejna Ambasadorka Ambasady Kobiet Quiosque, a prywatnie autorka kanału na Youtube o życiu w Polsce oraz graficzka i fotografka.

Szczyt WIBOR-u na horyzoncie?

Kryzys i armagedon w NAJMIE MIESZKAŃ! Czy rynek został WYCZYSZCZONY? [Co się mówi na budowie? 🏗]

Grupa Przemysłowa PJP Makrum rośnie we wszystkich segmentach w I kwartale 2022 r.