Aktualności z budowy II etapu osiedla Platanowy Park - Aktualności - Grupa Kapitałowa Immobile S.A.

Aktualności z budowy II etapu osiedla Platanowy Park
Data publikacji: 29.01.2019

Po ogłoszeniu i rozpoczęciu budowy nowej inwestycji deweloperskiej Grupy Kapitałowej IMMOBILE - Osiedla Uniwersyteckiego, to ono skupiło na sobie większość zainteresowania. Wróćmy jednak do Platanowego Parku - największej inwestycji deweloperskiej w Bydgoszczy, gdzie nie ustają prace nad II etapem tego osiedla. Prezentujemy aktualne zdjęcia z budowy.

II etap inwestycji Platanowy Park to dwa kolejne budynki przy ul. Leśnej 24 i 26, liczące od 5 do 9-kondygnacji. Łącznie oferują 195 zróżnicowanych mieszkań, wśród których odnaleźć można swoje wymarzone 'M' zgodne z kryteriami klienta: piętrem, metrażem czy ilością pokoi. Zapraszamy na stronę inwestycji, gdzie oprócz rzutów dostępnych lokali, klienci odnajdą również przewodnik objaśniający procedurę zakupu krok po kroku, ofertę pomocy naszych sprawdzonych doradców finansowych oraz informacje na temat programu ‚Stare na nowe’, umożliwiającego wymianę starego mieszkania na jedno z pozostających w ofercie Platanowego Parku.

Prezentujemy aktualne zdjęcia z budowy ze stycznia i grudnia, pokazujące moment zamknięcia pierwszej nadziemnej kondygnacji i rozpoczęcie kolejnej. Prace nad budynkami II etapu osiedla postępują zgodnie z planem. Mają one zostać ukończone przed końcem bieżącego roku.

Platanowy Park to multifunkcyjne osiedle powstające na niemal 10 -ciu hektarach powierzchni, w kwartale ulic Sułkowskiego, Dwernickiego, Kamiennej i Leśnej. Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jak i powierzchnie biurowe, handlowe, usługowe, tereny zielone, drogi dojazdowe oraz miejsca postojowe. Nowoczesna, przestrzenna architektura łączy funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. To inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu, z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek centrum miasta.